Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevált a vape konnektorba...

Bevált a vape konnektorba dugós szúnyogölő?

Figyelt kérdés
Bebújnak a szúnyoghálón és agyoncsipkednek minket és az egy éves babát.
2010. jún. 16. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Mivel napközben amúgy is nyitva ajtó-ablak bejönnek akkor. Este meg hiába zárok mindent meg dugom be azt a büdös vape-t. Szerintem még a szaga is rossz, meg erős is.
2010. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem jó az illata, de nekem bevált. 5 percen belúl eltünik a szúnyog ha bekapcsolom.
2010. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Chemotox nekünk nagyon bevált, semmi illata nincs.
2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A chemotox fújós, vagy abból is van konnektorba dugós?
2010. jún. 16. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is VAPE van itthon évek óta. Idén kpróbáltam a HERBAL változatát is. Az van a gyerekek szobájában. Szerintem nem büdös.

Mi azért döntöttünk e mellett, mert a RAID mindig átforrósodott, ez nem.

Nálunk is kb. 5 perc alatt eltűnnek a szúnyogok :-D, én csak ajánlani tudom.

2010. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lapkásra gondolsz? Nekem olyan van, és ha be is jönnek, nem csípnek, ha be van dugva.
2010. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Chemotox bedugós, illat nélküli. Tavaly nyáron vettük, bírta az egész nyarat, most is használjuk minden nap, és még félig van.
2010. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!