Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan alakul a napotok 8...

Hogyan alakul a napotok 8 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Hányszor és mennyi ideig alszik nappal? Hány órakor fektetitek le este? Hogyan alakul az étkeztetése egész nap? Elfogadja még a tápszert vagy van, aki péppel is próbál tápszeres étkezést helyettesíteni? Melyek a kedvenc játékai? Esetleg néz néha mesét?
2018. jún. 22. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:

6-7 körül kel akkor szopizik utána kicsit játszik, amikor nyugos megy vissza az agyba meg egy kicsit, maximum egy órát.


Delelott vagy van valami programunk ringato, babauszas, torna ha nincs és jó idő van kimegyünk vagy mostanában strandra vagy keresünk valami mentős programot pl. bababarat kávézó játszóház stb.


10 körül eszik gyümölcsöt


11.30 körül ebédel, délre végez utána megy aludni. Ebédre főtt ételt eszik.


2-3 órát alszik, 15.00 körül uzsonnazik főleg joghurtot vagy turokremet, de ha úgy van sinemilt vagy valamilyen pépet kap gyümölccsel dúsítva.


5 fele hazaér az apukája ilyenkor elmegyünk egy órára hárman séta vagy jatszoter


18.30 vacsizunk együtt, kenyeret kap általában valamivel.


7 körül fürdés utána meg egy kis játék


19.30 körül megszoptatom újra utána megy az agyába és alszik reggelig.


Pépet max uzsonnara kap, a többi étkezésre darabosat eszik. Pl.ebedre a főzeléket is pont olyan állagúra csinálom mint a miénket, csak máshogy fuszerezek. Ami kézzel éheto azt egyedül eszi, de pl a főzeléket vagy egy tésztát nem. Tehát nem blw-zunk de sokat átvettünk abból a táplálási modbol.


Mesét nem néz, kedvenc játékai a könyvek, bugocsiga, kell fel Jancsi, minden ami villog és zenél, de szeret homokozni, hibtazni, mostanában nagyon szereti a pohár tornyot, én építem ő ledönti.

2018. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 körül kel, kb 2 órát van fenn eszik, játszik, én ilyenkor mosogatok, ha maradt vmi estéről, mosok ilyesmik. 7 körül visszaalszik másfél órára, akkor én is alszok vele. Utána indul a nap igazán. Reggelizünk. Főzök ha kell, aztán ha van program oda megyünk. Elvisszük apának az ebédet, felporszívózunk. Járunk tornákra, ringatóra. Vagy csak csavargunk kicsit, meglátogatjuk a mamát vagy vmelyik uncsitesót. Ebéd után, Egy körül alszik még egyet, kb 1,5-2 órát. Az apja fél 5 körül ér haza. Ilyenkor vagy közösen játszunk, kertben vagyunk, stb vagy az apjával van, míg én megcsinálom, amit napközben nem tudtam. Este 7 körül fürdetés, vacsi, játék, alvás. 8-9 között szokott elaludni.
2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2018. jún. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!