Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babátokkal hogyan...

Pár hetes babátokkal hogyan alakul az éjszaka?

Figyelt kérdés

Mi elhatároztuk az elsővel, hogy következetesek leszünk, külön szoba, nem vesszük magunk közé stb, szegénykém nagyon sokat sírt, és hosszú távon sem érte meg, 2 éves, és a mai napig rossz alvó. A második már velük alszik, elvileg külön ágyban, de valahogy mindig átkerül hozzánk az éjszaka folyamán. Most 3 hetes. Igazából meg sem tudom mondani, hányszor kel éjjel, mert az első nyekkenésre csak felé fordulok, cici a szájába és alszunk tovább, de ez legalább 4-5 alkalommal van egy éjjel. Cumija nincs.

Normális ez? Nálatok hogyan van? Akinél szintén így ment, mikor kezdett hosszabb időt egyben aludni a baba?



2012. ápr. 20. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is 3.5 hetesek vagyunk. Az ő szobájában alszunk. A kórház után 2-3 napig nem akart a kiságyában aludni, mert ott velem aludt. Később szopi után, amikor bealudt visszatettük a kiságyba és így megszokta. 8-9 körül eszik utoljára, utána fél 12-fél 1 körül ébred, majd fél 4 körül megint. Szopira kiveszem, utána vissza.
2012. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam a kezdetektol kulon szobaba volt kisagyban.

2-3 hetesen igy ebredt: este 23-00 kozott, ejjel 02-03 kozott es reggel 05-06 kozott.


6 hetesen ejtette a ejjel 02-03-as evest es 05-06 helyett 04-05-kor kelt, picit elorebb hozta mert ehes volt. Tehat este 23-00 kozott, 04-05 kozott kelt enni.


9 hetesen 23-00 kozott es reggel 06-ig birta.


Jelenleg 26 honapos Oszinten irom, hogy 12 hetes kora ota meg tudom szamlni a 2 kezemen hanyszor ebredt fel ejjel (kiveve a fogzasi idoszakot meg parszor beteg volt, mert sajnos ilyenkor orankent fent volt). Nagyon jo alvo a kisfiam baba kora ota. 1 eves kora ota este 19:30-tol alszik reggel 8-ig, hetvegente reggel 9-ig (hetkoznap sajnos bolcsi van es ebresztenem kell 8-kor).

2012. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kislányom most 4 hetes, egy szobában alszik velünk. Este 8 körül eszik, 9 körül elalszik. olyan 2-3 körül kel legközelebb, nem oltok villanyt, nem beszélek hozzá, odaveszem magamhoz az ágyba...15 percet szopizik elalszik, visszarakom a kiságyába. Legközelebb reggel 6-7 körül ébred. :)

Nappal nem fekve szopiztatom hanem egy hintaszékbe. Nem is alszik vissza egyből mint este.

Első 2 hétben sokat volt fent este, nem tudta, hogy éjszaka van...órákat járkáltam vele. Nekünk bejött ez a nem beszélek hozzá, nem oltok villanyt dolog.:)

2012. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!