Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te elvinnéd a 13 hónapos...

Te elvinnéd a 13 hónapos babát egy lagziba?

Figyelt kérdés

Te elvinnéd a 13 hónapos babát egy családi buliba / lagziba? Délután 3-tól 6-ig, utána haza. Zaj, zene, hangos emberek.

1) Semmi gond nincs ezzel, délután van, jó tesz neki, hogy emberek között van.

2) Egy ennyi idős babának ez még sok.

3) Nem tudom, de én vittem.



2018. jún. 25. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem, inkább kikapcsolódásra használnám az estét kettesben a férjemmel.
2018. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
2. Sok is a babának ès értelmetlen is, mivel úgysem emlèkszik majd semmire. De, mindjárt jönnek azok akik szerint mindenhová el kell vinni a gyereket és jól lepontoznak.😁
2018. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Délután 3-tól 6-ig elvinném De az milyen lagzi? Amúgy gyerekfüggö, az én lányom nagyon szeret bulizni.
2018. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha 3-tól 6-ig tart, akkor elvinném. Az nem igazán lehet lagzi. 10 hónapos volt a lányunk, amikor diplomaosztó bulira mentünk. Kb. 40 fő volt. Délután aludt egyet egy félreeső szobában. Mindenki örült, hogy vittük. Távolabbi rokonok akkor látták először.
2018. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem a lagzi tart 3-tól 6-ig, hanem ebben az intervallumban tudunk mi mozogni. Délután 3-tól (alvás után) délután 6-ig, miután indulunk haza, vacsora, fürdetés, stb.

Várok még véleményeket, köszönöm az eddigieket.

2018. jún. 25. 22:03
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Igen, elvinném.


Mi most voltunk 2 hónapos babával, pedig én nem az a tipus vagyok, aki azt vallja, hoy mindenhova vinni kell a babát, inkább parázós anyuka vagyok. Nagyon tartottam az egésztől, még kisebb vitánk is volt a férjemmel (legjobb barátja nősült), de végül összeszedtem minden bátorságomat és elvittem (plusz a 3,5 évesemet).

Megmondom őszintén minden félelmem ellenére nagyon kellemesen csalódtam, remekül éreztük magunkat! Még táncoltunk is:) Délután 3-ra mentünk a templomira és éjszaka 11-kor indultunk haza a lagziból.

2018. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem én elvinnem,ha valamiért úgy érezném sok neki, akkor max előbb elindulnak vele haza.

De annak a valaszolonak is van igazsága aki azt írta, hogy nem hanem a férjével használná ezt az időt kikapcsolódásra.

2018. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi a 8 hónapos babánkat vittük, nagyon jól bírta, mert ő alapból is ilyen nézelődő baba, nem zavarták az emberek és a zene sem.


Ti ismeritek a babátok tűrőképességét. Ha alapból nyugis, és nem zavarják az emberek, simán vinném, az a 3 óra nem olyan sok. Ha mégsem tetszik neki, még mindig félrevonulhattok valahová, vagy hamarabb hazamentek.

2018. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Eddig 6x voltunk lagziban gyerekkel. Az elsőn 7 hónapos volt, legutóbb 2,5 éves, 8 hónapos kistesóval. Mind jó volt, amikor este elfáradtak, hazavittük őket mamához, mi pedig vissza mulatni. 4 ballagáson is voltunk, ott nem maradtunk sokáig, ha elkezdődött az esti nyűglödés, indultunk haza.
2018. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Koszoruslany voltam az egyik legjobb baratnom eskuvojen, egesznapos program volt, este 8-ig maradtunk, a 6 honapos gyerekunkre meg felvaltva vigyaztunk a ferjemmel, szoval igen, siman elvinnem, 3 ora amugy sem hosszu, es barmi van, max. eljottok. Persze attol is fugg, kinek az eskuvoje, mennyire fontos nektek. Nagyobb gyerek mellett majd az ilyen fel sem fog merulni, hogy a kicsi miatt otthon maradjatok... :)
2018. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!