Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves mellett ilyen munka...

2 éves mellett ilyen munka beosztás?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy mikor két éves lesz a gyerekem 10 hónapra vissza kell mennem a munkahelyemre.

Férjem is ott dolgozik,fel váltva tudnánk megoldani. Nappalos ami azt jelenti 11-12 óra,aztán pl éjszakás,majd megint nappalos,és pl 2 nap pihenő.

Mennyire "jobb" ez a munkabeosztas (10honapig), mint minden nap 8ora?

Nem fogja megviselni nagyon a lányunkat hogy hirtelen nem vagyok minden nap vele??


2018. jún. 27. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Majd megszokja!
2018. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazán megnyugtató válasz...
2018. jún. 27. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Pedig ez az igazság. Majd alkalmazkodik. Mivel vissza kell menned, visszamész. Lenne más választás?
2018. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lenne. Azért 10 hónapig mert kiszámoltuk hogy ha ezt bevallalom akkor éveket spórolunk vele. 10 hónap után pedig csinálom csak az itthonrol lévő munkámat.
2018. jún. 27. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Neked nehezebb lesz, hidd el.

A felnőttek ezt mindig túlkomplikálják, a gyerekek meg marha gyorsan alkalmazkodnak az új helyzethez.


Mondjuk azért az sem mindegy, hogy van szoktatva a kicsi. Sógornőm pl el sem engedi a lányát, csak ő vigasztalhatja, senki nem veheti fel. Én már piciként is hagytam, had unokázzon anyósom. Tehát ha nagyon a szoknyádhoz van szoktatva, akkor nyilván nehezebb lesz átállnia, de ha már máskor is volt nélküled, akkor simán menni fog.

2018. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyban függ attól is, milyen a viszonya az apjával. Ha ő is kiskora óta részt vesz a gyerek körüli teendőkben, aktívan foglalkozik vele, könnyebb lesz neki. Amúgy hétvégén is dolgozol?
2018. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha úgy jön ki akkor igen. De éjszakás előtt után ugye nappal itt vagyok. Két három nap pihenő is van egymás után. Helyben kezdek helybe végzek.

Apjával is elvan.

2018. jún. 27. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!