Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeritek a Családmanager...

Ismeritek a Családmanager blogot, Kiss Gergely vizilabdázó felesége blogját?

Figyelt kérdés

[link]


[link] photos/a.1535097673471292.1073741828.1532001897114203/2020594481588273/?type=3&theater


Van három szép gyermekük, látszólag egy nagyon szép és kedves család. De mindig felmerül bennem a kérdés, hogy a férfi itt a nőt, vagy az inkább az anyát szereti a házastársában? Röviden, hogy: Kiss Gergely annyira jó pali, hogy bármelyik huszonéves ribizligizi kiveti rá a hálóját és a feleség meg pont úgy néz ki, mint egy háromgyerekes lestrapált 40-es. Szóval létezhet, hogy ilyen családi helyzetben (3 gyerek) működik a nő-férfi kapcsolat?


2018. júl. 3. 14:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én egy kétgyermekes anyuka vagyok, most kezdek magamra találni és fontos számomra, hogy adjak magamra, igaz közöttünk a párommal 10 év a korkülönbség, szóval más a helyzet. De szeretnék szép lenni, üde, fiatalos. Ezért foglalkoztat a kérdés, mielőtt bárki élcelődne :)
2018. júl. 3. 14:20
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem jó pasi, ekkora orrot ritkán látok mint a palin, úgyhogy ő se egy adonisz, ahogy a felesége se egy jó nő..

Kiegészítik egymást, ettől függetlenül szép család, meg vettek egy fullos fényképezőgépet, amitől más megvilágításúak a képek, amúgy tök átlagosak.

2018. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Juj szerintem nagyon szexi a férfi, igazi sármos. Én sosem rondítanék bele más családjába, még hogy ha így is látom a férjét. De azért a feleség helyében én nagyon be lennék tojva, hogynehogy jöjjön nála valami fiatal pipis kapuzárási pánik. És igen gyönyörű család és remélem, hogy jó sokáig az is marad, vagyis örökké :)
2018. júl. 3. 14:29
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi van? Mi a kérdés?
2018. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez a Kiss Gergely szerintem se jóképű férfi, se nem sármos Szép kidolgozott teste van, de azt meg a vízilabdának köszönheti.Amúgy, ha a házaspár meg tudja adni egymásnak amit kell akkor működhet.


Azt mondják méltósággal szépen öregedni kevesen tudnak.Nyilván egy ideig szinten tarthatja magát az ember ,de tetszik nem tetszik mindenkin meglátszik a kor előbb -utóbb.

2018. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát neked is fura egy ízlésed van. Egy nem túl szép pasinak, van egy nem túl szép felesége, teljesen átlagos sztori, nem ezen múlik a megcsalás amúgy sem.
2018. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem ismertem, sőt, alapból egyetlen anyuci-blogot sem követek mert nem érdekel, hogy Kiss Mariska 3 gyerekes anya mit csinál a gyerekeivel, hova mászkálnak és mit főz. Ennyire alacsony szintre meg süllyedt az ingerküszöböm és az unalomfaktorom sem ilyen magas hogy lessek idegen családokat.


Már ez a "család manager" név is, anyám borogass. ..ez az amikor apuka talicskázza haza a pénzt, anyuka meg így bizonygatja magának és mindenki masnak hogy ő a család mozgatórugója és nélküle totál megállna az élet.

A nő egy átlag anyuka, nem szépike vagy trendi, kedves mosolygós és ennyi, a pasi sem egy Adonisz mondjuk :) Tény és való, jobb ha a nők anyuka létükre is csinosak és tudnak NŐK maradni, de ismerek nem egy, nem kettő pasit akit ez nem érdekel és mégis boldogok. Ahogy ismerek csinibaba feleségeket boldogtalan házassággal. Közvetlen a lakókörnyezetemben is van nemsminkelő, rövid-barna-praktikus-hajú átlagnőt 30 kg felesleggel, megis látszólag tök jó házasságban (szex is van mert sorra jönnek a gyerekek ;) ), van pasi aki a nők külsejére nem igényes. Nekem is fura, de tényleg van.

2018. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* nem süllyedt
2018. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszotok :) most látom csak igazán a szépség szubjektív :)
2018. júl. 3. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

En is azt mondom, semmi sarm nincs benne. A ferjem 44 evesen, osz hajjal sokkal jobban nez ki.

Nekem nem kellene ez a pasi, ha 20 lennek, akkor sem.


Amugy a feleseg nem ronda. Es nem is a szepseg szamit a kapcsolatokban.

2018. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!