Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tart a pelenkázós,...

Meddig tart a pelenkázós, öltözős mizéria a babáknál?

Figyelt kérdés

Már mindenhogy próbáltuk, hogy ne üvöltve lehessen csak pelust cserélni,meg öltözni ,de egyáltalán nem vált be semmi.Max ha valaki idegen van itt akkor hagyja magát úgy ahogy pelenkázni.Már előre ideges vagyok, a pelenkázástól.

Amúgy próbáltuk viccesen, reklámok alatt, játékkal elterelve a figyelmet de semmi se jött be..Lassan már gondolkodom, hogy leszíjazom:D



2018. júl. 3. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes a babáknál. Nálunk mindkettőnél bevált, ha pelenkázás ideje alatt énekeltem, amikor lehetett szemkontaktust tartottunk, ha "másra" kellett figyelnem, közben adtam neki valami érdekes dolgot amit csak akkor és ritkán kapott meg. (pedig 1,5 évig mosható pelusoztam 2 gyereket)
2018. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rosszabb lett a helyzet, amint megtanult járni. 2 éves, folyik rólam a víz, mire reggel ráhúzom a pelenkát meg felöltöztetem.
2018. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom majd ha felnő és elköltözik... akkor majd nem nekem kell hallgatnom a cirkuszt.
2018. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Éneklés,érdekes kézbe adása 2 másodpercig ,,varázslat" aztán caros hátsóval eliszkolna :D Szóval ezeken már túl vagyunk sajnos.


Akkor gondolom míg ki nem növi a pelust addig.

2018. júl. 3. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Erőteljesen szóltál már rá?

Nem kiabálásra gondolok.

2018. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 éves korig volt rémálom, azután már el tudtam terelni a figyelmét.

Ma is van, hogy kakis fenékkel kicsavarja magát a kezeim közül és próbál elszaladni, de már ritka.

Legtöbbször megkérdezem tőle, hol látja a lámpát, az órát, a felhőt, stb és egyből lenyugszik és válaszol rá, azaz mutatja.

2018. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kakás pelenkánál meg sem próbálkozom, irány a fürdő és zuhanyoztatom. Egyéb esetben van hogy a bohóckodás beválik van hogy az se. Ha elég érdekes hangot tudok kiadni akkor nyugton marad, ha nem, akkor jön a harc. Attól is függ én mennyire vagyok fáradt.
2018. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan. Ha pedig csupaszar, akkor megyek alapból a zuhay alá, és megmosom.


Nem szereti, de ez van, gyors vagyok, határozott, nem engedem el.


Tudom, hogy macerás, épp ezért nem finomkodok meg "jaj, maradj ott, kérlek", meg stb könyörgés. Egy fenéket :)

2018. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!