Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kislányom még nem ül (8...

Ha a kislányom még nem ül (8 hónapos), de megkapaszkodva térden szokott állni, akkor már lehet pl. etetőszékbe ültetni?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a kis gerincét...
2018. júl. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Dönthetőbe nyugodtan. 😊
2018. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos amit vettünk, nem dönthető :(. Mostani fejjel már biztos nem ilyet vennék (Touragoo Binge Orange, de árulják MAPPY SM-61 néven is).


Köszönöm :)

2018. júl. 7. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. 1-2 hónap és ülni fog rendesen, azt várd meg ha nem dönthető a szék. Én pihenőszékben etetem a 7,5 hónaposokat, alig várom én is, hogy átülhessenek az Antilop székbe.
2018. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor még az autós ülésben etettem, ne ültesd míg nem ül magától.
2018. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, még nem tudnám nyugodt szívvel rendesen ültetni. Etetőszékben eszik, bár már majd felborul vele annyit izeg-mozog benne :) De akkor várok, az a legbiztosabb. Köszönöm :)
2018. júl. 7. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém 11 hónaposan ült fel, úgy hivatalosan, ahogy kell. Én is dönthetőbe tettem. Ha nem ül még, akkor etesd pihenőszékben, ha van neki, vagy vedd az öledbe, döntsd meg kicsit és úgy etesd.
2018. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elírtam, nem etetőszékben eszik, hanem még pihenőszékben :)
2018. júl. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!