Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor bent ül a gyerek az...

Amikor bent ül a gyerek az etetőszékbe, magára hagyhatom néhány percre ha épp dolgom akad?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 19:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Inkább ne! Ne akadjon más dolgod! Arról az idióta tegnapi kérdésről jutott eszedbe?
2015. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mennyi idős???
2015. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
9%

Ha be van kötve szorosan, akkor igen.


Mostanáig nem kötöttem be a lányomat, mert csak az etetés idejére ült benne, én meg maximum egy méterre távolodtam csak el.

Nemrég lehajoltam elővenni valamit a szekrényből, felnéztem és állt benne. Nagyjából 3-4 mp-re nem néztem rá, addig kivitelezte.

Most egy éves, járni még nem tud, csak kapaszkodva.

Azóta szíjazom.

2015. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
1 éves
2015. máj. 21. 20:02
 5/28 anonim ***** válasza:
51%

Amennyiben be van kötve, igen.

Én mentem már ki postáshoz ajánlott levelet átvenni (kertes ház), amíg a fiam ebédelt. Semmi baja nem lett, csak tiszta kaja lett minden. Kb 1 éves volt.

Én mindig bekötöttem.

2015. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem!
2015. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%
Amíg evett???? ÉS ha félrenyel?
2015. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%

Miért ne maradhatna benne? Babakocsiba is ott hagyja az ember... abba is ugyanolyan a biztonsági öv. Persze ne evés közbe de ha játszik miért ne maradhatna benne? Ennyi erővel egy járókába se kéne ott hagyni.


De amúgy miért nem megy veled? Sose értettem ezt a dolgom van berakom a járókába vagy ide oda... miért nem lehet szabadon?

2015. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, paradicsomlevest evett.
2015. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
ne hagyd benne. nem tudom milyen etetőszék, de ha állványos akkor el is dölhet vele. itt olvastam hogy így tört be a kicsi feje hogy felborult vele. amúgy tedd szabaddá magad arra a 20percre míg eszik a gyerek. én ha etetem magam mellé teszem a telefont, hátha, de ha elfelejtem és csörög nem kezdem el keresni. ha a postás jön hát majd elmegy, bedobja az értesítőt és kész...stb. de nem hagynám egyedül.
2015. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!