Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tamara névről mit gondoltok?

Tamara névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem ez a végleges jelölt egyelőre.

Nekem azért tetszik, mert olyan szépen cseng, egyszerű, de kellemes hangzású, nem is gyakori, nem is divatnév. Egyet sem ismerek.

Mit gondoltok róla?



2018. júl. 7. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
számomra túl mėly hangzásu, de ha nektek tetszik az a lényeg.
2018. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Számomra épp az ellenkezője. Egyáltalán nem kellemes, szépen csengő. Ráadásul kifejezetten oroszos.
2018. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszik, természetesen oroszos - mert orosz név, de ez nem akadály, ha a vezetéknévhez is illik, meg ha nem lesz valami borzasztó módon becézve, ezt így kellene használni, elcsúfítás nélkül.
2018. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem tetszik.
2018. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem rossz, de erről legalább rögtön lehet tudni fiú-e vagy lány, nem becenév és nem állatnév mint a most divatos nevek 70%-a.
2018. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Ezerszer inkább Tamara,mint valami tucatnév.Szerintem hangzásra sem rossz.
2018. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem rossz,de nem is tetszik különösképp.
2018. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Én Tamara vagyok és nincs bajom vele, de nekem a rövid kétszótagú nevek jobban tetszenek.

Azzal csúfoltak kiskoromban, hogy Tamara az Isten legnagyobb szamara, ez úgy általában ki is csapta a biztosítékot nálam :D

Viszont nem tucatnév, ami pozitív :)

2018. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon szép
2018. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
A gyermekem osztályában 2 Tamara van, nálunk annyira nem ritka. Nekem nem tetszett ez a név egyáltalán. Ruszkis, mély hanglejtésű. Most, hogy már ehhez a két aranyos, tündéri lánykához kapcsolom megszerettem.
2018. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!