Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tamara névről mit gondoltok?

Tamara névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem ez a végleges jelölt egyelőre.

Nekem azért tetszik, mert olyan szépen cseng, egyszerű, de kellemes hangzású, nem is gyakori, nem is divatnév. Egyet sem ismerek.

Mit gondoltok róla?



2018. júl. 7. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Habár nekem nem tetszik, legalább se nem valami gyerekes tucat név (pl. Lili, Mia...), és nem is egy soha nem hallott fantasy név vagy sorozat név.
2018. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az egyik szerelemnevem, én nagyon szeretem. Szépnek találom :)
2018. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%

A Tamira változata jobban tetszik :)

Nem tudok elvonatkoztatni a névtől.. a barátunk exe Tamara, így borzongok a névtől.

2018. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is inkább negatív a benyomásom róla.

Mély hangrend, a csupa A maganhangzó ismétlődése lehet az oka. De a Tami becézés is nagyon furcsa számomra...

Ennek ellenére normális, viselhető név.

2018. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy teljesen normális, viselhető név. Nekem régebben egyáltalán nem tetszett, de a mostani tucatnevek között kifejezetten üdítően hangzik.
2018. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem teszik. Egyedi, de nem a szülők feltűnési viszketegsége sugárzik belőle. Kellenek egyedi nevek mert Anna meg Zsófi már annyi van hogy be kéne tiltani hogy mérséklődjön a számuk XD
2018. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%
Semleges,de inkább a nem adnám kategóriába csúszik nálam. Nem tudom miért asszociálok egy szamárra,de valamiért rögtön ez ugrik be.
2018. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Egy belsős poén jut róla eszembe, de ettől eltekintve nem olyan rossz. Kifejezetten jó, hogy nem tömegnév, de mégis mindenki ismeri. A hangzása számomra nem túl kellemes, de nem is mondanám rossznak. Ha tetszik, adjátok!
2018. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%
Errefele se ritka, ismerek vagy 15-öt. Mindegyik egy iszonyat nagy rbanc, szóval nekem nagyon negatívan cseng, nem is szeretem ezt a nevet. :)
2018. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Egy Tamarát ismerek. Valóban nem gyakori, nekem leginkább közömbös ez a név. Nem is tetszik,de nem is ellenszenves.
2018. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!