Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismét emelkedik az lh szintem....

Ismét emelkedik az lh szintem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Általában 32-35 naposak a ciklusaim.25-ös one step ovu tesztet használtam 19. és 20. napon volt a legerősebb 2 csíkom (de nem volt egyforma erős a 2 vonal)Már a 20. nap késő este csak halványat teszteltem.A 21. naptól a 24. napon csak 1 csíkos ovu tesztjeim voltak.Azonban tegnap a 25. napon megint halvány 2 csíkos ovu tesztem lett, mára meg erősödött a 2 vonal.Esetleg valakinek tapasztalat?Elmélet vagy valami?Lehet hogy most lesz ovulációm (először nem is volt), vagy esetleg már baba lehet a dologban (mivel olvastam, hogy jóstesztnek is használják az lh teszteket)Tudom jól, hogy senki nem lát belém, de ha valaki tapasztalt, vagy hallott hasonlót nagyon megköszönném ha írna.

2018. júl. 8. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel nem sikerült a tüszőrepedés elsőre, a szervezeted nekifut mégegyszer.
2018. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!