Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok...

Rheia33 kérdése:

Lehet, hogy terhes vagyok csak a HCG szintem nem emelkedik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Június 6.-án jött meg a havim. Június 9.-én elmentem és levetettem a spirált. 10.-én együtt voltam a párommal, majd a menzeszem másnap teljesen elmaradt. 2-3 héttel később olyan érzésem volt, a következő menstruációm előtt 1,5 héttel, mintha meg akarna jönni, de nem jött. Azóta sem, bujkál valahol. Aminek részben örülök, de másrészről meg aggódom.

A terhességi teszt múlt hét pénteken és ezen a héten csütörtökön délután is negatív lett. :(

Orvoshoz jövő hét szerdán tudok csak menni, mert akkor rendel a nőgyógyászom. De ez a várakozás...

Minden olyan előjel ami menstruációra utalna, hiánycikk. Ellenben reggeli és esti émelygés jelen van. Tegnap este elkezdtek fájni a melleim, de csak enyhén.

13 évvel ezelőtt, amikor a lányommal voltam terhes ugyanezek a tünetek voltak, de ott a teszt (Medilab) már az elmaradt menzi előtt pozitív lett.

Szerintetek mi lehet?


2015. júl. 11. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, es nem emelkedik a HCG, akkor az elhalo terhesseg.
2015. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!