Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hete szültem, csàszàrral!...

4 hete szültem, csàszàrral! Hat hétig tudom, hogy nem lehet a párunkkal együtt lenni, de ha mondjuk máshogyan vagyunk együtt, az nem baj? Nem hüvelyi orgazmus okozhat valamit?

Figyelt kérdés
Bocsi az idióta kérdésért,régen nem voltunk már együtt.....
2018. júl. 14. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Orgazmus lehet nyugodtan, azzal semmi gond, foleg, hogy amugy is gorcsol es osszehuzodik a meh eleg sokat szules utan. Magatol is, de pl szoptatastol eleinte nagyon. Az orgazmus sem csinal mast, csak osszehuzodast.

A behatolas okozhat gondot addig, amig tart a gyermekagyi verzes/folyas. Ugye a verzes annak a jele, hogy a mehedben meg seb van, amig az be nem gyogyul, addig nagyobb esely van a fertozesre, ha tortenik behatolas.

Van, ahol 6 hetet mondanak, de pl nekem mindegyik szules utan azt mondtak, hogy a verzes/folyas veget kell kivarni. Ez lehet, hogy csak 4 het, az is lehet, hogy 7, nem lehet ilyen konkretan kijelenteni, hogy 6 het mindenkinek es kesz.

2018. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Orgazmus mehet, az még jót is tesz. Gondolom te is kaptad a kórházban a méhösszehúzó injekciókat, pont ugyanez a hatása a szoptatásnak és az orgazmusnak is. A behatolással mindenképp várjátok meg a kontrollt és a doki áldását. 😊
2018. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

😊😊

2018. júl. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!