Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valakinek szülés utáni...

Volt valakinek szülés utáni szétnyílt hasizma, mit csinált vele?

Figyelt kérdés

A torna nálunk nagyon drága, nem viccelek, elmentem érdeklődni egy Love your belly oktatóhoz (az egyetlen ebben a kisvárosban) és közölte, hogy 53 ezer magyar forintért el kell végezni egy 3 órás ,,tanfolyamot" és utána lehet járni edzésre, az már csak párezer forint.

De a tanfolyam elvégzése nélkül nem mehetsz edzésre.

Pfff! Hát ennyi pénzem nekem most nincs!

Tudtok olyan videót, ami mindenkinek jó? Olvastam, hogy nem mindegy, h mennyire van szétnyílva a hasizmod...



#hasizom #szétnyílás #szülés_után
2018. júl. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én próbáltam youtube videó alapján (Angolul rákerestem, van fent pár), de semmi nem változott. 2 évig vártam, most már a műtétek után olvasgatok... több ujjnyira van szétnyílva a hasizmom, szerintem esélyem sincs megúszni.
2018. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, nekem is olyan 3 ujjnyi... Az sok?
2018. júl. 17. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon durva ez a tanfolyam. Ilyen árakról még nem is hallottam. Képzés lehet ennyi, de nem kell képzésre járni, hogy járhass tornázni :)


Nálunk normál árakon van, mint a fitness órák. Egy óra 1000-2000 Ft között, attól függ, hogy hova mész. Nincs semmihez sem kötve, hogy menjél.


Egyébként neten fent van az egész gyakorlatsor, részekre bontva, magyarul is.

Rectum training módszer vagy RTM címen keresd.

2018. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm, megnézem!


Igen, hát nyilván ha nem kötné ehhez a ,,tanfolyamhoz", akkor mennék simán, azért is érdeklődtem, álmomban nem gondoltam volna, hogy ez itt így működik... :O


Ez egy kis porfészek az alföldön, szóval nincs konkurenciája. :/ Gondolom az 1-2 ezres edzésekből nem él meg, ezért találta ki ezt.

2018. júl. 17. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell a tornáról, ha egyszer elkezded mindig kell csinálni ahhoz, hogy ne nyíljon újból szét. Nekem eléggé szét van, tornára a gyerekektől most nincs időm.
2018. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!