Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyire es miben...

Nektek mennyire es miben változott meg a testetek szülés után?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mell , has es egyeb testrezek

40/ nö

Egy szules ( csaszarmetszes)



2018. jún. 28. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

23 eves vagyok, nemreg szultem csaszarral (marcius) minden maradt a régi, a hasam az egyetlen ami nekem nem jon be.:(

sportos vagyok,mindig lapos szép feszes hasam.volt.


Most is szép , majdnem lapos, ha ulok van bőr felesleg de már nem olyan feszes

Csíkok szerencsere nincsenek.

2018. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanaz mint első válaszolónál, csak én 32 és 33 évesen szültem egyet-egyet :)
2018. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Szétnyílt a hasizmom, kötényhasam lett (6kg-mot híztam csak), a melleim felismerhetetlenné váltak (4 hónapig szoptattam)

25 voltam mikor szültem

2018. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Második gyerek után kötényhasam lett, ami egy istenért sem akar változni, de annyira már nem is érdekel. Sose voltak húdeszép melleim, összesen 4 hónapot szoptattam, az nem változtatta meg. A lábam nőtt 1 méretet. 25+27 évesen szültem, 28 vagyok.
2018. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok, 2 éves a kisfiunk. Első gyermek. A terhességemet 54 kg-san kezdtem, és 14 kg-t híztam.


Amiben ideiglenesen változott meg:

- 3 hónapos korára ment le teljesen a hasam és fogytam vissza;

- lett egy lyukas fogam, ami előtte sosem volt (a fogorvos szerint a terhesség miatt, a vitaminok ellenére);

- az aranyeremet műteni kellett;

- köldöksérvem lett és műteni fogják.

Ami végleg megváltozott:

- a hasamon a bőr egy kicsit lazább lett;

- vékony császáros hegem marad ugye örökre;

- a hasamon keletkezett néhány csík.

2018. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nagy semmiből hatalmas melleim lettek rövid idő alatt az elsőnél...brutál szétrepedt. 3 gyerek után is szépen spontán vissza nyertem a régi formám,de a melleim olyan voltak mint egy nagy zacsiba egy db alma ....nagy lógós petyhüdt stb bőr minimális mellszövet. Plasztikáztatva lett.
2018. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25 évesen szültem természetes úton. A testem szinte semmit nem változott, a hasam azonnal ahogy a baba kijött teljesen lement és csíkos sem lett. A mellem lett egy kicsit nagyobb emiatt ott lett pár stria és kicsit lógosabb de nem vállalhatatlan.
2018. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27 évesen szültem császárral. Nagyrészt ugyanolyan maradtam, kicsit könnyebben hízok hasra. Illetve a melleim puhábbak, mint voltak, de két évet szoptattam, annak örülök, hogy nem lógnak, megúsztam ennyivel.
2018. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39 vagyok. 3 gyermekem van, mindhárom csaszárral született. Az első után hamar visszanyertem a formám. A második után szétnyílt hasizom miatt nem ment vissza a hasam, rajtam maradt néhány kiló, a melleim picit megereszkedtek, striáim lettek a hasamon, plusz kinyúlt a bőr a hasamon, így kötényhasam lett. A harmadik után nagyon gáz...nincs mit szépítenem: 15 kg maradt rajtam, a hasizmom még jobban szétnyílt, a bőröm még jobban megnyúlt, a melleim lógnak, lötyögnek... mondjuk nálam genetikailag gyenge a kötőszövetem. A kilók ellen persze tehetnék, ez csak rajtam múlik.
2018. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat
2018. jún. 28. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!