Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudok segíteni kisfiamnak?

Hogyan tudok segíteni kisfiamnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és elég nehezen tud kakilni. mit tudok tenni hogy könnyedén kakiljon? Csak tápszeres próbáltunk több félét is. Kapott már bio gaia cseppet is.De semmi
2018. júl. 19. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Probiotikumot próbáltatok már? Pl biogaia. Akármit írnak róla, babakorában nem, de később nekünk segített.

A kamilla teáról is mondanak sokmindent, de én nagyon gyenge főzetből adtam neki kb 10ml-t és estére vagy másnapra sikerült produkálni. De csak akkor alkalmaztam, mikor már 2-3 napja nem volt széklet.

2018. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

A kamilla tea csak megcukrozva hatásos, simán székrekedést okoz. Csak ugye cukrot nem igazán kéne adni egy babának. Én összesen kétszer adtam neki, mikor már teljesen kétségbe voltam esve. 4 hónaposan már próbálhatsz neki szilvapürét adni.


Azt hiszem 7 hónapos kortól adható a lenmagolaj. Igaz mi 1 éves kor után kezdtük, mert nem ismertem. Tök jó. Tudom, per pillanat nem segítség, de hátha a későbbiekben jól jöhet az infó. Elég egy fél kávéskanálnyi, de lehet egy egészet is adni egy nap.

2018. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
infacol cseppet próbálta már valaki?:
2018. júl. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!