Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen felnőtt programot...

Milyen felnőtt programot tudnátok ajánlani utolsó hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Lesz egy hetünk (ha a baba is úgy gondolja) kettesben a férjemmel. Jó lenne kihasználni és valami programot csinálni. Strand, wellness ugye kizárva 😕 Mozira mindenképpen gondoltam, de várok jó ötleteket.
2018. júl. 24. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Színház?

Koncert?

Vacsora egy klassz étteremben?

Városodban vagy a környékén akármilyen program?

Romantikázás holdfényben tó-, folyóparton?

2018. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinhaz, seta, etterem, Mamma Mia 2. :)

Kavezo, masszazs ( neked csak hat, vall )

Bababoltban nezgelodes

2018. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Múzeum,kiállítás,kastély látogatás.
2018. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Én nem bírtam már akkor sokat ülni (pisilnem is kellett sokat és a lábam sem bírta már), így mondjuk egy színház, ahová nem szívesen engednek vissza pisilés után, nem játszott. Sajnos a terhességem elején volt rossz tapasztalatom az Örkényben pl. ezzel.


Mi voltunk akkor moziban, kiállításra már akkor nem jártunk, szintén a lábam miatt, de vacsorázni, ebédelni is voltunk. Sétálni is.:)

2018. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!