Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adnátok a gyerekv...

Mennyi pénzt adnátok a gyerekvigyázásra?

Figyelt kérdés

Ismerősünk lánya fog vigyázni a fiamra 2 nap, kb 6-6 órát. Már születésétől kezdve mondta, hogy szívesen vigyáz rá, szereti is gyereket. Bölcsis amúgy, csak szünet van, 2 éves múlt.

Megkérdezni nem akarom, mert biztos azt mondaná, nem kér pénzt, de ingyen sem szeretném. Nálunk lennének, nem kell vinni sehova, csak jönni és vigyázni rá, játszani, letenni aludni.

Ti mennyi pénzt adnátok? 5.000ft kevés lenne a 2 napra? Ha igen, mennyire gondoltok?


2018. júl. 30. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Az 5000 Ft akkor is túlzás ma Magyarországon átlagos családok esetén. Pláne egy ilyen helyzetben, ahol épp csak oda kell menni és ennyi. Nem egy wellness hétvégére viszi el saját autóval...


Mint mondtam.. a kórházak intenzív osztályán dolgozó ápolók egyetlen műszak alatt több emberéletért felelősek, mint mi egész életünkben. És ők nem keresnek ennyit.

Szóval ne essünk már túlzásokba.

2018. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az ápolók alul vannak fizetve. A híradó bemondók milliókat keresnek, és? Attól még megkeresik. És igen, túlzás, de ez a világ van.
2018. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy tízest adnék neki a két napra. Gondolom tiniről van szó, nagyon fog neki örülni. Amúgy 1500/óra alatt nem találnál senkit, aki vigyázna egy kisgyerekre.
2018. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Valaki írta, mennyit keresnek a szitterek általában. Csakhogy ő nem szitter, ő egy kamasz, aki SZERETNE vigyázni rá. 9re jön, addigra felkelünk, reggelizik. Délben ebéd, alvás, mire felébred, itthon vagyok.


És nem keresnék senkit, aki vigyáz rá, elvinném a mamához, és kész, csak mivel ő is szeretne, ezért most ő fog.


De akkor 6-8 közt fogok adni. De jöhetnek még válaszok

2018. júl. 30. 18:43
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Elvégez egy munkát. Ha barát gyereke akkor is. Arról nem beszélve, hogy nem vársz el kevesebbet tőle, mint egy szittertől, akkor sem, ha kamasz.


(Megjegyzem, egy kamasz, aki sosem vigyázott gyerekre, túlzás 2x6 órában bedobni a mély vízbe. Mennyit vigyázott már a gyerekre amúgy? Mennyire ismeri, hogy ennyire bízol egy kamaszlányban?)

2018. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Ebben a verzióban adhatod az ötezrest is nyugodtan.


Én megkérdezném amúgy, és ha azt mondja, nem kér pénzt, akkor adnám neki ezt jófejségből. Ha mégis mond, és többet, akkor meg lehet alkudozni.

2018. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
egyedül még nem voltak, de náluk volt már sokszor, úgy is, hogy mi nem voltunk ott, meg ők is nálunk. Eszembe nem lenne alkudozni amúgy :)
2018. júl. 30. 19:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6-8 ezer jó. De én nem hagynám rá úgy ennyi időre, hogy nem voltak még soha kettesben, esetlegesen a lány még soha nem vigyázott kisgyerekre. Ha már igen, az más.
2018. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!