Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen neveket adnátok/adtatok...

Milyen neveket adnátok/adtatok iker gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés

13. hétben vagyok, első terhességem és két pici szív dobog a hasamba! Nagy boldogság, de nevet illetőleg nagyon nehéz a választás, párommal együtt nagy nehezen egy-egy nevet sikerült választanunk de kettőre nem voltunk felkészülve, nincs semmi ötletünk de időnk még van.

Ezért szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy ti milyen neveket adnátok ha ikreitek lennének/ vannak?, hátha így olvasásra lesz olyan ami megtetszik majd nekünk. Lány-lány, fiú-fiú és fiú-lány párosítást írjatok, jelenleg még nem tudjuk a nemüket.

Előre is nagyon szépen köszönjük a válaszokat!



2018. aug. 3. 11:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi három ikerpárral büszkélkedhetünk

Nagy fiaink Marcell és Kornél

Középső fiaink Zente és Soma

Kicsi fiaink Domán és Dusán

2018. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kamilla-Kornél

Emília-Viktória

Botond-Gellért


Nektek mik a meglévő nevetek? Hátha ahhoz könnyebb lenne tanácsot adni párnak.

2018. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk több ikerpár is van


Családban:

Daniella-Hermina

Krisztina-Veronika

Anna Róza - Attila Róbert


Baráti/ismerősi körben

Olívia-Johanna

Miléna-Marina

Janina-Vince

Szofi-Lili


oviban, bölcsiben, foglalkozásokon:


Anna Lujza-Henrik

Benett Nikolasz-Noel Kevin

Bíboranna-Balázs

Milda-Lilla

Szófia-Zara

Noel-Leon

Szófi-Soma

Liliána-Lilien

2018. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Ez tényleg komoly?Vannak elég érdekes párosítások.A Szófit nem írtad el?Vagy így is lehet adni?

Ez a Liliána-Lilien kegyetlen.Ikreknek?Akkor két Lili van?Nem is értem :D

Én a duplaikres vagyok.

A 3 ikerpáros anyukának meg gratula!

2018. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, bocsi elírtam, Szofi, rövid ó-val, csak elnéztem:-) Igen sajnos igaz, én is megbotránkoztam ezek közül többön is.


Nincs két Lili, egyiküket sem így becézik, névtől független becenevük van

2018. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ!Hát tényleg elég érdekes,bár legalább a becenevük más.Az meg furább lenne ha mindkét kislány Lili,vagy ennek bármilyen becézési formájára hallgatna.
2018. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon nehéz helyezetben voltunk a párommal név valasztasban...ami nálunk elsőre nehéz volt h mindkettőnknek volt egy olyan név amit nagyon akartunk már gyerekkorunk óta adni ha lesz gyerekunk de egyikünknek se tetszett a másiké..:/ így aztán egyszer jött a párom és mondott egy nevet amire haaaat tetszett de úgy mégsem éreztem az igazinak így rá kerestem nevekre ami anyakonyvezhető (nem Magyarországon élünk) és megkerestem azt a nevet amit a párom mondott és h milyen hasonló nevek vannak vagy annak a névnek esteleg változatai és így lett meg a kis lányunk neve!:) Most h várjuk a masodik babánkat szinten el akadtunk h mi lesz a neve.:D Ami szerintem igazabol itt nagyon fontos h a stílust kb tudjatok milyet akartok pl: modern, régies, különleges/ritka, össze csengjen-e vagy ne. Nőveremeknel szempont volt h olyan neve legyen a gyereknek ami Magyarországon és külföldön is megállja a helyez ok sem itt élnek gondolok ilyen pl h Sára-Sarah és meg ami segietett neki h a férje nem szereti se a komoly se a régies neveket így az összes gyereknek így választottak nevet az ikreknek is Levente-Oliver ok nem rég születtek.:) egyebkent próbáljátok meg azt h 10 fiú és 10 lany nevet leirtok mindketten cseréltek papirt kihuzzatok ami nem tetszik és ott lehet lesz támpont hisz ha pl találtok egy lany nevet ami mindkettőtöknek tetszik akkor ahhoz könyebb lesz találni meg egyett. Nagyon össze csengőt ne adjatok mert az senkinek nem lesz jo főleg a gyerkőcoknek. És tudom nem neveket írtam de ez egy jo tanács akart lenni hátha segít:) egyebkent sok egészséget nektek!:) és ha szabad tudni bármilyen név tetszik e eddig vagy van e elképzelés a stílusról? Könyebb lenne akkor irni neveket is!:)
2018. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, hogy túl hasonló ne legyen a név. Nálunk volt egy testvérpár, Rebeka és Réka, a tanárok folyton összekeverték őket, pedig ikrek sem voltak, több év korkülönbség volt köztük.
2018. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ákos - Balázs

Ákos - Réka

Balázs - Réka

Anikó - Bernadett

Lilla - Csilla

Anna - Lilla

Benedek - Domonkos

Róza - Magdolna

Krisztina - Anita

2018. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Flóra - Gréta

Vilmos - Kornél

Ádám - Lilla

2018. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!