Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szélesedik a csípőm....

Nagyon szélesedik a csípőm. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, nincs nagy pocakom és nem is híztam túl sokat (3,5 kg), de olyan szinten szélesebb a csípőm, hogy alig jönnek fel rám a bugyijaim. :D Másnak is volt ilyen? Szülés után visszaállt a régi "nagyságra"?
2018. aug. 3. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az ugy marad. A csipo csontok szettolodnak, es az mar nem fog visszahuzodni.
2018. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kiszelesedett,azt mondjak ez mar igy marad 🙄
2018. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy szélesebb lett, de én kb. 2 hónap után belefértem az összes terhesség előtt hordott nadrágomba, és addig sem a csípőm volt az akadály, hanem a hasam. 14 kg-t híztam, ez vissza is ment szülés után.
2018. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem hízok (tehát nem a zsír rakodik le rajtam), hanem ahogy az első két válaszoló is írta: olyan, mintha szétcsúsztak volna a csontjaim.

Eddig se voltam arányos: vékony, magas, pici cici, pici fenék, de széles csípő... hát ezek szerint ez most még rosszabb lesz. :(

2018. aug. 3. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség alatt új bugyik kellettek mindig.

Az első szülésem után minden cuccomat kiselejtezem,mondván hogy azok nem jönnek fel többé. (Nadrágok persze.),és kb. 9 hónap alatt visszaállt, akkor meg az újonnan vett cuccok lettek bővek.

Utána még hármat szültem, és mindig így volt.


Sőt, a harmadik babámmal a lábfejem is nőtt egy számot. Arra is azt mondták hogy hormonális, meg úgy marad. Na másfél évvel utána újra belefértem az eredeti méretbe. ☺

A lábfej-csontok is kilapultak a súly miatt (4 kg feletti baba lett)


Én is vékony típus vagyok, az elsővel még "sokat" híztam, aztán később már kevesebbe mert diétáztam cukor miatt.


Szóval ez alkati dolog. Én a másodiktól már tudtam hogy visszaáll majd minden idővel.

2018. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elso terhesseg alatt szelesedett ki a csipom es ugy is maradt.

Igaz, en kifejezetten orultem nemi, mert szinten magas-vekony alkatu vagyok, de a csipom keskeny volt, igy lett normalis.

A tobbi terhessegnel mar nem valtozott.

Amugy ilyenkor minden normalisnak mondhato es gyakorlatilag szules utan derul ki, hogy mi marad belole meg es mi nem.

En pl hiaba nem hizok sokat, akkor is rakodik ram zsir, gyakorlatilag a terhesseg elejetol szepen egyenlegesen. Biztos van funkcioja, mert amugy meg pont, hogy inkabb szalkas vagyok, ha nem sportolok, akkor csontos. De szules utan ahogy jon eh a zsir, ugy le is ment eddig magatol minden alkalommal.

2018. aug. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem vagyok vékony alkat inkább olyan közepes. Magas is vagyok majdnem 180cm és a csipom (én a legszelesebb reszemen merem) 99 volt terhességek előtt. Aztán terhességek alatt híztam is nyilván meg a babak is 4kilo körül voltak, a csipom vagy 110 lett.

De fogyás torna stb és nekem mindig visszahuzodott.

A lábammal is ez volt. Már eltelt 3ev mióta a legkisebbem megszuletett és akkor állt vissza 39esre

2018. aug. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En 30 hetes vagyok, es rengetegszer kelek éjjelente hogy szakad szet a csípőm, de csillagokat latok annyira. Sajnos megy szet nekem is, pedig azert igy is szeles volt, de amugy meg csak hasam van, másom nem változik.
2018. aug. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sajna az ugy marad ,nekem is nagyobb széltébbe a csipőm ,sőt lábam is nagyobb lett .
2018. aug. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Elso terhrsseg alatt szetment. Majd vissza, de nem annyira. Nem lett az eredeti. Masodi terhesseg alatt is ugy voltam mint most Te. Elobb szetment a csipom, alig valami hizas, aztan indult el a hasam is. Nem jott ram se a bugyi se a nadrag amit addig hordtam. Ket honaoja szultem, most megint elindult visszafele. Se nem szamottevo. Nagyobb bugyi, es nadrag kell. Engem nem zavar mondjuk.
2018. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!