Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után szélesebb lett a...

Szülés után szélesebb lett a csípőm. Ez nem fog visszaalakulni, ugye?

Figyelt kérdés

Szűk 3 héttel vagyok császár után. Mivel mindkét kismama nadrágom pont birizgálja a heget, és a hasam már közel teljesen lapos, így gondoltam előveszem a régi nadrágjaimat. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy egyik sem jön rám, mert kb 2cm-rel szélesebb lett a csípőm. Gyerekkori medencetörés miatt volt császárom és a műtét után 2 napig "keresték a helyüket a csontjaim", azóta nem fájnak.


Nem az alakom miatt nyavalygok (sőt végre nőiesebb lettem), hanem azt szeretném megtudni hogy jól gondolom-e hogy ez így marad. Mert akkor új nadrágokat kell majd szépen lassan beszereznem (szerencsére a szoknyáim jók méretben).


2015. máj. 24. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két sima szülés után fogytam vissza a 8 évvel ezelőtti nadrágomba, 29es lett a méretem. De, szerintem alakul még, alkati kérdés ez. :)
2015. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En vékony vagyok voltam mindig is. Szülés után siman ramjott a nadrág, de begombolni nem tudtam.

6 honapja szültem, de még mindig nem tudom. Szval a csípő szelesedett ki. Szerintem ez így marad.

2015. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszament.
2015. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
7 honapja szultem, az en csipom is szelesebb egyelore..
2015. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet alkati kérdés is. Bár teljesen talán nem megy vissza. Nekem nagyon keskeny csípőm volt a medence csontjaim közé még az én pici tenyerem is alig fért be. Gondoltam is a terhesség előtt itt hogyan fér majd el egy baba? :) 40 kg voltam mikor terhes lettem. A terhesség alatt szépen kikerekedett velem együtt es fajdogalt is. Nekem a szülés másnapján lapos volt már a hasam. A fesszesseget kellett visszanyerni az izmok lazák lettek, a csípőm szélesebb maradt, de még feljön a 32/34 es meret csak már nem olyan kényelmes dörzsöli a csont.
2015. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első után visszament, a második után nem igazán (sokat volt haránt a babám).
2015. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wiky93 ***** válasza:
Nekem meg a vállam szélesedett..sok felsőm ez miatt rövid, de talán mintha kezdene a régi lenni (még teljesen nem) de azért már 1-2felső jó.. Szerintem lehet visszaáll nekem is neked is.. Reménykedjünk benne :)
2015. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor még lehet, hogy alakulni fog. Jó, hogy elég szoknyás típus vagyok, szóval valamit legalább fel tudok venni ha kimegyek az utcára. Ha meg így marad a méretem, akkor muszáj lesz majd beruházni új nadrágokra.

Fogyni nem igazán szeretnék, mert világ életemben próbáltam hízni, de nem ment. 48kg-mal kezdtem a terhességet, 60-nal szültem és a kórházból hazajövet 51kg voltam, most 2 hétre rá meg már csak 50.

2015. máj. 24. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy év után alakult vissza a csípőm. Azóta jók a régi nadrágjaim is. Türelem :)
2015. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
alkati. nekem két szülés volt, természetes, mindkettő után visszament a csípőm. teljesen visszament, fogyni kellett sokat, mert a szoptatások alatt jól meghíztam. és mikor visszafogytam lemértem. no meg visszafértem a huszonéves cuccaimba is. (nem csináltam extrát, sportoltam szülések után is, amikor lehetett újrakezdtem. lassan visszament kb egy egy év alatt szoptatás után)
2015. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!