Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves gyerek fel tudja fogni...

7 éves gyerek fel tudja fogni a családi problémákat?

Figyelt kérdés
Úgy értem megérti a dolgokat? Hogy pl miért van külön egy jó ideig anyától? El várható tőle hogy megértse?
2018. aug. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent felfog, okosak a gyerekek, csak kicsik. Átérezni viszont nem tudja, mert sok dologhoz hasonlót se tapasztalt még. Az előrelátást nem lehet elvárni tőlük.
2018. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

5,5 fél éves voltam mikor született a tesóm. Emlékszek az eseményekre, értettem miért nincs otthon anya.

7 éves gyerek már biztosan megérti.

2018. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is teljesen érti, a feszültséget a családban megérzi.
2018. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
7 éves gyerekem van. Ha elmagyaráznám neki, értené. Persze nem biztos, hogy el is fogadná vagy jól viselné.
2018. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hét éves gyerek már nem olyan kicsi. Biztos hogy megérti és felfogja amit elmagyarázol neki. Az más kérdés hogy lelkileg hogy viseli majd. Hiszen még is csak gyerek és teljesen érthető hogy nem akar távol lenni az anyjától.
2018. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!