Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy riaszt a légzésfigyelő? Vagy ez igazi riasztás?

Figyelt kérdés

Angel Care 300-as tipusú a légzésfigyelőnk. A lapok jól vannak elhelyezve, kókuszmatracunk van, a külső egysége megfelelő távol, elem nincs merülőben. Szinte minden éjjel vagy becsippant vagy riaszt is. Ilyenkor persze rohanok a baba békésen alszik, szép rózsaszín az arca, semmi jele, hogy nem venne levegőt.

Most a 2-es érzékenységen van, merjem feljebb állítani? A babácska legtöbbször oldalt alszik, arra gondoltam, hogy így esetleg kevésbé érzékeli a készülék?? Most 2 hetes és 3 kg, nem volt koraszülött. Olyan ideges vagyok! Rettegek, hogy baja van!!! Mert a téves riasztás egy dolog, de mi van, ha tényleg apnoés?????


Előre is köszi!


2010. jún. 20. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,nekünk 4hónapos koráig riasztott rendszeresen.

Olyan mélyen aludt,hogy nem vett sokszor levegőt. A riasztó hangjára felriadt legalább annyira,hogy lélegezzen. Figyeltük álmában és tényleg nem lélegzett hosszabb ideig. 3-4 hetes volt,amikor autóval ketten bementünk az 5km-re lévő városba. Na, akkor nagyon megijedtem,mert nem tudtam felkelteni.Nem láttam,hogy lélegezne, kikaptam az ülésből és akkor ébredt fel. Egyszer csak teljesen megszűntek a riasztások.

2010. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak 3 kiló a babád, akkor állítsd érzékenyebbre a riasztót, legalább 4-esre, de inkább 5-ösre! Ez nálunk is probléma volt, sokszor beriasztott 3-ason, feltekertük 4-esre és nyugi volt utána!
2010. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!