Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy 4 negatív terhességi teszt hazudik?

Figyelt kérdés

Csináltam egy gabriell tesztet menstruáció előtt egy nappal, majd egyet a következő adag tabletta szedése kezdetén, aztan utána még 2őt. Mindegyik negativ lett.

Forgattam össze vissza, és némely szögből mintha láttam volna valamit az összesen, de megmutattam és azt mondta, hogy semmi.

2 gabriellt és 2 expect tesztet csináltam,mindet reggel, és az lenne a kérdésem, hogy 4 teszt ellenére lehetek-e terhes?

Nem jött meg, csak kis barnázásom volt, fáj a mellem és néha az alhasam. A gyógyszert rendesen szedem.



2018. aug. 8. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem sok.
2018. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg, akkor igen. Lehet még nincs elég HCG a szervezetedben. Keress fel egy nőgyógyászt
2018. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít -e, de ha az lennék, akkor körülbelül másfél hónapos, 1 hét híján 2.

6 napig volt meg, de minden nap csak 1-2 nagyobb csepp barna.

2018. aug. 8. 09:53
 4/7 A kérdező kommentje:
O, és már kértem időpontot nőgyógyászhoz, de nagyon aggódom.
2018. aug. 8. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátlót szedsz, volt vérzésed (még ha kevés is) és van 4 nega teszted. Szerinted?
2018. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Máskor is rendszertelen a menzeszed?Cisztáid nincsenek?
2018. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, máskor normális. Nincs. Nemrég voltam nőgyógyásznál.
2018. aug. 8. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!