Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 napja késik a menstruációm...

8 napja késik a menstruációm és negativ teszt.!?

Figyelt kérdés

Sziasztok remélem tudtok segíteni :)..

A párommal szeretnénk babát:).

8 napja késik a menstruációm ma reggel csináltam tesztet és negatív. Este együtt voltunk a párommal de félbe kellett hagynunk mert hányingerem volt, nagyon rosszul lettem hánytam,szedultem, és iszonyatosan beszurt a hasam menni alig tudtam..

Volt esetleg valaki ilyen helyzetbe?


2018. jan. 11. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől késhet. Akár betegség miatt is. Tesztelj újra hétvégén.
2018. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki másik márkájú tesztet, nekem az xepil még akkor is negatívat mutatott amikor már az orvos is megerősítette pl..
2018. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban vagyok.32-34 naposak a ciklusaim, ovu 18-19. volt (tutira nem foganhatott később ha van baba).Ma 9. napja, hogy késik, teszteltem többet, mind negatív.Hasonló tüneteim vannak mint az első terhességemkor aluszékonyság, mellfájdalom, ma meg már a fogkrémtől is öklendeztem.Nem szokott késni max 1 napot.Hétfőn megyek dokihoz.Nagyon kiváncsi vagyok mit fog mondani.Szeretném, ha baba lenne de nem fűzök, hozzá nagy reményeket.Első babá is elég későn mutatta ki a teszt, de nem ennyire.Semmi olyan nem történt velem (betegség, ciszta, stressz) ami oka lehetne a késésnek.
2018. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!