Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy a jobb?...

Szerintetek hogy a jobb? Kinek, hogy van?

Figyelt kérdés

Van egy kislányom. 2,5 éves. Most szeptemberre várjuk a tesót.

Kéne, majd, hogy legyen 3. Gyerkőc is. Szeretnénk is. De azt nem tudom, hogy mikor is lenne ideális?

Ugyan úgy 2,5 év különbséggel? Most úgy érzem, hogy ez nekem nem menne még egyszer. Lehet mert ez a mostani terhesség elég nehéz is.

Meg mondjuk 2 év alatt sok víz lefolyik.


Vagy később? Több év múlva? De itt meg az aggaszt, ha a kisebbik után visszamegyek dolgozni stb stb. Aztán megint felborulna minden. Megint itthon stb stb.


Kinél hogy van? Miért a kis korkülönbség, vagy a nagy? Ki hogy élte meg? Stb. Stb?



2018. aug. 17. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szüld meg a másodikat, szokjon össze a család, aztán majd meglátjátok. Érezni fogjátok, ha készen álltok.
2018. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van az első válaszolónak, előbb ez a baba legyen meg, és nézd meg, hogy reagál rá a tesó és ti hogy bírjátok. Egyébként én mindenképpen a kis korkülönbség mellett szavazok. Nálunk a családban kb. mindenkinél így volt, egyrészt amit te is említesz, a munka miatt, mert annak nem sok értelme, hogy visszamész 2-3 évre valahová, és mire stabillá válik a helyed, addigra újra elmész babázni. Másrészt kis korkülönbségnél a gyerekek szerintem jobban partnerei egymásnak kiskoruktól kezdve, hiszen még 2,5 évnél majd lesz időszak, amikor közösen járnak oviba, általánosba, ha úgy van egy gimibe is, tudnak majd közösen játszani, mert még kb. ugyanaz fogja őket érdekelni.
2018. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

De miért KELL???

És ha nem bírjátok majd? Az nem opció, hogy nem lesz harmadik?

2018. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Kell a CSOK stb., stb. ?
2018. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Kéne?! Még egyelőre egy! gyereked van. Korai a spekuláció.
2018. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk 8 év a korkülönbség,és teljesen ideálisnak érzem!
2018. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

"Kéne, majd, hogy legyen 3. Gyerkőc is. Szeretnénk is. "


Szóval a 10 millióért kéne :) meg szeretnétek is!


Gratulálok!Lesz akit megmenteni kb. 5 év múlva, mint a devizahiteleseket anno :( gyönyörű példa az átgondolt gyerekvállalásra.

2018. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!