Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időt illik ledolgozni...

Mennyi időt illik ledolgozni egy új munkahelyen, mielőtt teherbe esnék- úgy hogy visszavárjanak?

Figyelt kérdés
Nem érint a GYED kérdése, azt ne írjátok kérlek! Csak a munkaadó szemszöge erdekel, szülés után 2-3 évvel mennék vissza ugyanoda.
2018. aug. 21. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
5 év legalább. Addigra megismenek h milyen vagy és milyen a munkád. Ha jó vagy visszavárnak, ha nem akkor biztos kapnak az alkalmon.
2018. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem munkáltatótól függ.Van ahol az volna a legjobb ha sose szulnel.Van ahol 2-3ev munka után szívesen fogadnak.
2018. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Min. 2 ev.
2018. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Egy évet igen.

De nem tenném ettől függővé a babát, ha pl két éve nem jönne össze már, akkor biztosan nem hagynám abba emiatt a próbálkozást

2018. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy év minimum kell általában, hogy te is betanulj és megismerjenek, kapcsolataid legyenek. De hogy visszavárnak-e az nem az időtől függ, hanem a munkáltatótól, a munkától és hát tőled is, hogy mennyire váltál be és mennyit hagysz ki (azért a legtöbb ember sajnos pótolható, pláne 2-3 év alatt, hacsak nem nagyon hiánycikk a szakmája vagy kerül kevesebbe, mint a helyettese).
2018. aug. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkaltatotol es a munka tipusatol is fugg. Engem majusban vettek fel, 1 evet vartunk, es onnan meg vegig tudtam dolgozni a munkam fajtajabol eredoen, az utolso 2 honapot mar otthonrol, a szules elotti napig, ami februarban volt, tehat majdnem ket evet dolgoztam ott a baba elott. Hatarozott ideju szerzodesem volt addig, a gyerekem 5 honapos koraban mentem vissza heti 16 oraban otthonrol vegezve, akkor mar hatarozatlan idejut kaptam.
2018. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdekel0 ***** válasza:

8évig dolgoztam a cégnek,mindvègig megbízási szerződèssel.

Nekem így is megfelelt.

Aztán már próbálkoztunk,amikor főàllást ajánlottak.

Jó 1,5 èv után mentem gyedre.

Gratuláltak,örültek,de szerintem korainak érezték.

2018. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!