Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállaláskor a papírozásn...

Gyerekvállaláskor a papírozásnál az apa születési dátuma is feltüntetésre kerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom és imádnám a gyerekünket, viszont a párom nem tudja, hogy valójában hány éves vagyok. Tudom hazudtam erről és hiba volt, de ha nem tettem volna akkor lehet meg se ismer és akkor most nem lennénk boldogok és nem várna gyereket sem. Szóval tudom ez nem mentség hogy hazudtam a koromról, de bebizonyosodott hogy igazából nincs jelentősége. Csak nem akarok neki csalódást okozni ha kiderül.

2018. szept. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Már terhes a párod és nem tudja mennyi idős vagy? Ha lehet kérdezni mennyit tud ő, és valójában mennyi vagy?
2018. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Másban nem hazudtam neki és nem is fogok. Tudom ez se mentség arra, hogy egyszer megtettem a korommal kapcsolatban.
2018. szept. 4. 11:50
 3/47 anonim ***** válasza:
96%

Természetesen

Hány évesek vagytok?

2018. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
10 évvel több vagyok, mint amennyiről tud valójában.
2018. szept. 4. 11:52
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
Biztos,hogy szeret ha gyereket vállaltátok. Elmondod hány évesék vagytok és neki mit mondtál? Miért gondolod,hogy őt ez zavarta volna?
2018. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi telom javít. De ő hány éves? És te?
2018. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy zavarta volna, mert annak idején interneten ismertük meg egymást és ő közölte, hogy x felett nem ismerkedik meg senkivel. Én pedig akkor hazudtam a koromról azért, hogy bebizonyítsam nincs jelentősége. A kornak most sincs, csak annak lenne, hogy ha elmondanám hogy hazudtam. Nem akarom megbántani.
2018. szept. 4. 11:55
 8/47 anonim ***** válasza:
98%
Első vagyok. Hű hát ez valóban bem egy-két év. De ha a papírok felől érdeklődsz, ezek szerint nem is akarod soha elmondani neki? Szerintem ebben az esetben már jobb lenne minnél hamarabb. Szerintem az eltelt idővel egyenes arányban nőni fog a dühe is. Szerintem ideje elmondani.
2018. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ha házasságon kívül születik, akkor az apasági nyilatkozatot amikor teszed, vele együtt természetesen, minden adatotokat rögzítik, így a születési dátumodat is. Ha elveszed, akkor ugyanez, csak már akkor felveszik az adatokat, amikor bejelentkeztek az anyakönyv-vezetőhöz a házasság szándékával és időpontot egyeztettek. nem is értem. azt gondoltad életetek végéig sose derül ki? Mekkora egy hülyeség ez már, mondd el neki magadtól, úgyis kiderül. Nem a korod fogja valószínűleg zavarni, hanem maga a hazugság, legalábbis az én bizalmam tutira meginogna, ha egy ilyen alapvető és egyértelmű dolgot is eltitkoltál, sőt szabályosan letagadtál előttem. Az teljesen mindegy miért tetted és mitől féltél, hogy nem vallottad a valós korodat be, neki jogában állt volna a valós tények alapján döntenie felőled, de ezt a lehetőséget elvetted tőle és önös érdekből átverted. bizonyára nem érdekelte volna a korod, hisz beléd szeretett, de én nem alapítanék családot valakivel, aki már az ismerkedésünkkor hazugságra alapoz. Ne döntse el helyettem senki, hogy mire hogy reagálnék és nopláne ne hazudjon bele a képembe hosszú hónapokon (éveken?) keresztül, mert arra semmi mentség.
2018. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
Sok lett a "szerintem" :D elnézést, offon az agyam ma :D
2018. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!