Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki ebayről...

Rendelt már valaki ebayről babaápolási dolgokat? Ezt a szettet néztem ki, meg merjem rendelni?

Figyelt kérdés
[link] A bababoltban 5x ennyiért néztem,vagy ez használhatatlan lenne?
2018. szept. 5. 10:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Külföldön lakom, napi szinten vásárolok az eBay ről. Konkrétan ezt nem venném meg , hiszen teljesen felesleges nézd meg mik vannak benne. igazából ebből a fésű ami használható meg a kis olló.
2018. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlatilag napi szinten vásárolok az ebayről, afelől nincs mit aggódnod.

Hogy a szett ok vagy nem ok, azt neked kell eldöntened.

2018. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Olló,fésű,lázmérő,orrszívó. Szerintem ezek mind hasznosak,nem szeretnék porszívós orrszívót vagy hasonlókat egyébként sem. A kiskefe meg a fésű ára is kb ennek a szettnek az árán van bababoltban.
2018. szept. 5. 11:03
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Tele van felesleges cuccokkal - legalábbis számunkra.

Az ilyen orrszìvó amúgy semmit nem ér

2018. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy meg a bababoltban persze, ott bármit el tudnak adni sokkal drágábban, mint máshol!
2018. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel az oldallal az a tapasztalatom, hogy gagyi kínai dolgokat kapsz, ami sokszor nem is olyan mint a hirdetett képen. Én nem venném meg.
2018. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

7

Az ebay nem egy üzlet, hanem egy gyűjtőoldal ...

2018. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Tudom, és? Akkor is bármit rendeltem még (ruha, elektronikai alkatrész, plüss, bizsu... Stb) mind gyenge minőségű áru volt. Akkor is ha ez az oldal árusok gyűjtőoldala....
2018. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%
Aki idejött lepontozni az előszeretettel rendeli ezeket a gagyi kínai cuccokat és most a lepontozással próbálja magát győzködni arról hogy szuper dolgokat vett amikor épp spórolni akart a gyereken?
2018. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

9

:)

Akkor visszaküldöd s megkapod az árát ... De te kevered az alibabával meg az aliexpresszel.


Én NEM spórolok a gyerekeimen, még is az amazonról és az ebayről veszem a holmik zömét, MERT sokkal nagyobb a választék a magas minőségű, drága holmikból is.


Szóval, vagy belefutottál pár hülyeségbe és nem vitted végig a visszatérítést, vagy kevered valamivel vagy simán butaságokat beszélsz.

2018. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!