Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyíregyházi bababörzén mennyié...

Nyíregyházi bababörzén mennyiért érdemes árulni alig hordott ruhákat, Ti mennyiért szoktátok, hogy meg is vegyék?

Figyelt kérdés
56-116 méretig vannak kislány ruháink, csak a kifogástalan állapotban lévő, szép (nem kopott vagy foltos!) dolgokat vinnénk. Van minden: 56-110ig brendonos body, plüss rugdalózók, hálózsákok, kötött pulcsik, kardigánok. H&M, C&A, F&F tréningalsók, hosszúujjú pólók, hosszúujjú ruhácskák. Atléták, bugyik (bugyit illik vinni? szinte vadiújak). Alig hordott cipők, nem adidas és nike. Brendon, C&A őszi és téli kabátok. Már nem fér a házban, egy részét el is adományozom, de az igazán szépeket sajnálom. Szóval mennyiért érdemes ezeket kínálni, hogy nagy eséllyel adjak is el? Előre árazzam be? Nagyon köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 6. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én tapasztalatom az, hogy ott van több vásárló, ahol nem tartjàk nagyon magasan az árakat (body, nadràg, rugdalózó 200-400 Ft körül). Ez kisebb méretre vonatkozik, nagyobbat nem tudom, nekünk még max. 80-as kell. Érdemes egyedileg felcimkézni mérettel, àrral, mert amìg valakit kiszolgálsz, a többiek tudnak nézelődni, nem kell annyit kérdezgetniük. Én szeretem, ha nagyobb papìrra ki van ìrva, kb mi van az asztalon (pl kislány póló, body, nadrág 56-74-ig stb).

Apróbb holmit (zokni, nyálkendő, cumilánc) is érdemes kiìrni és cipősdobozba, kosárba rakni, mert bekeveredik a többi közé, nem látják.

Jó vásárt neked! :-)

2018. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bízom a legjobbakban. :)
2018. szept. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!