Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párommal most vagyunk...

A párommal most vagyunk gyerekvállalás előtt, de mind a ketten jobban szeretnénk kislányt. Esetleg valaki tud pár bevált módszert ami működik hogy befolyásoljuk a gyerek nemét?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 10:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Oh és u.i.:


Nálam nagyobb tervező a világon nincs, viszont vagyok annyira intelligens, hogy tudom vannak dolgok, amire nincs befolyásom. Akkor se ha a fejem tetejére állok.

2018. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem igazán szoktam hozzászólni a kérdésekhez, de két kisfiú anyukájaként itt nem tudok elmenni szó nélkül :O

Miért undorodsz ennyire a kisfiú gondolatától? Mi az, hogy a nem kívánt nemű gyereknek is, meg a szülőknek is szar. Meg mi az, hogy van aki előre megtervezi az életét, jézusom :O és tényleg, mi van akkor, ha fiad fogan? Kidobod, vagy szar lesz neki is, neked is és addig meg sem álltok, amíg lány nem lesz, a fiúk meg mehetnek a lecsóba?

Ez nem hosszútávú élettervezés kérdése, te nagyon buta. A gyerek maga a csoda, akár fiú, akár lány. És tudod az én maximálisan megtervezett életemben, amikor jogászként dög fáradtan hazajövök, tudod mi a legszebb, szívet melengetőbb? Amikor a FIAIM elalvás előtt szorítják a nyakamat és suttogják, hogy szeretlek anya.

És azt is tudom, hogy ezt hiába írtam le, mert az agyaddal ebből semmit nem fogsz fel, de tényleg ilyen fiúutálat mellett nem tudtam elmenni. Mert a kérdésedből még az jön le, hogy egy kicsit inkább lány, ami még elfogadható, na de utána a hozzászólásaid, te jó ég...

2018. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
#20 biztos azért írja, mert ő is ilyen nem kívánt gyerek
2018. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%

A legőszintébb jóindulattal mondom, hogy még várjatok a gyerekvállalással addig, míg nem lesznek ekkora "elvárásaid" a gyerekkel szemben.

Mi is lányt vártunk, de fiam született és nem adnám a világ minden kincséért sem.

2018. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%

Vannak neten praktikák, amivel állítólag lehet.Ha van időtök és nem akartok 2 hónap után babát akkor kísérletezzetek.


De volt ilyen pár az ismeretségi körbe.Másfél évig próbáltak kislányt összehozni.Aztán utána másfélig már mindegy lett volna a neme és 5 év után lett baba is, mert kiderült ,hogy csak lombikkal lehetett nekik.Szerintem mindegy mi a baba neme csak egészséges legyen.Gondoljátok át.

2018. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Elindúlt a lavina rendesen, én akkor ki is szállnék a “buszból” beszélgessetek, szidkozódjatok nyugodtan, aki woodoo babát szeretne készíteni rólam sajnos hajszállal nem szolgálhatok.


A hisztire nem vagyok kíváncsi a sok válogatott buta embertől, viszont a mi életünket a páromal CSAK mi döntjük el ahhoz senkinek semmi köze.

2018. szept. 6. 12:17
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
XD a nap válogatott poénja vagy :D
2018. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom ki hisztizik kérdező...


Tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.


Hálát is adok az égnek hogy nincs hozzátok közöm, mert ilyen buta embereket nem is tűrök meg a közelemben túl sokáig.

2018. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Itt egyedül te hisztizel, "kedves" kérdező.

Nem való nektek gyerek. Semmilyen. Elvárások a még meg sem fogant gyermek felé???!!! Gondolom, már azt is tudjátok, hogy milyen egyetemre menjen és ki legyen a férje, hány unokát szülhet nektek. Mert ti mindent megterveztek.

Valószínűleg jó nagyot fogtok koppanni, akár sikerül, akár nem.

2018. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Én tényleg komolyan kértem, hogy monjd példát arra, milyen esetekben tesz tönkre egy családot a gyerek neme.
2018. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!