Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párommal most vagyunk...

A párommal most vagyunk gyerekvállalás előtt, de mind a ketten jobban szeretnénk kislányt. Esetleg valaki tud pár bevált módszert ami működik hogy befolyásoljuk a gyerek nemét?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 10:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
"a mi életünket a páromal CSAK mi döntjük el ahhoz senkinek semmi köze." => Oh, dehogynem... Hidd el, a természet a legnagyobb rendező, nem ti...
2018. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%
Lány jatekbaba tökéletes lesz😊 Karácsony körül ugorj be a Tescóba.
2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%

Félve kérdezem meg, mit csinálsz ha fiú születik?

Kidobod?

Amúgy ja, játékbabát ajánlok én is azt lehet formázgatni, meg vásárlás előtt tervezgetni milyen legyen a haja, szeme, meg az arc formája.

Buta vagy, de nagyon.

2018. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer olvastam egy cikket, hogy már lehet úgy kérni a lombikot, hogy megmondod milyen nemű legyen. Nem fogok tudni linkelni, mert sztem amerikai oldalon olvastam és csak érdekesség képpen.

Szóval ha van elég pénzetek, lehet hogy itt is eldöntheted.

De biológián tanították, hogy a lány spermiumok lassúak de tovább életképesek, a Fiúk gyorsabbak, de kevesebb ideig életképesek.

Szóval ovuláció előtt szexelsz nagyobb eséllyel lány, ha mondjuk az ovuláció napján akkor esélyesebb a fiú.

De kérdés, hogy ha nem a megtervezett időpontban jön össze, akkor mi történik? Borul a percre pontosan megtervezett életetek?

2018. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
5%

"Szóval ovuláció előtt szexelsz nagyobb eséllyel lány, ha mondjuk az ovuláció napján akkor esélyesebb a fiú."=> Való igaz, én is így tudom. A tapasztalat viszont mást mutat. 3 lányom van, a legkisebbet napra pontosan tudom, mikor jött össze, és azt is, hogy aznap volt épp az ovulációm :D

A másik kettőnél fogalmam nincs... :)

Ellenben van az a kínai táblázat, amiben az anya életkorához meg a hónapokhoz mérten írja a nemeket. Aszerint nekem fiúnak kellett volna szülessek, viszont nekem mind3 gyerekemet eltalálta, mert lányt írt mind3 időponthoz.

2018. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szóhoz sem jutok. A feltétel nélküli szeretet mond valamit, csak félve kérdezném? Vagy ez neked valami ritka mentális betegség?
2018. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
88%
de miért csak kislányt,ha csak nem valami nemhez kötött betegség miatt ,akkor első gyereknek oly mindegy szerintem mi a neme.
2018. szept. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom kedves kérdező,lehet próbálkozni módszerekkel.

De talán ha megmondják 12 hetes korig a nemét, akár el is vetetheted.

Ha ennyire parázol a nemén, akkor még nem kell gyereket vállalni.Ha kisfiú sikerül mégis, hogy fogsz ránézni?Mindig benned lesz egy lelkiismeretfurdallás, hogy ŐT nem akartad.

Annak idején mi is nagyon kislányt akartunk, de nem tettünk érte semmit.Vártuk, ha fiú lett volna,annak is örültünk volna, mert onnantól hogy terhes lettem, csak egy volt a lényeg, ne legyen semmi baj!

Lány lett.Másodiknak én fiút szerettem volna, férjem újra lányt.Lány lett ő is, mondhatom szerencsére, mert ő is csodás mint az első.Harmadik gyereknek már én nagyon fiút akartam, és az is lett.

De! Soha nem tudtuk meg terhesség alatt egyik nemét sem!Direkt kértem, ne mondja meg az orvos, mert így volt szép, hogy akkor tudtuk meg, mikor kibújtak.

Bármilyen a nemük, mikor megszületnek, az már nem számít, fiú vagy lány.

2018. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!