Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskolai erzsébet utalványt...

Iskolai erzsébet utalványt nem fogadja el a posta, hogy tudom akkor kifizetni vele a tankönyv csekket?

Figyelt kérdés
Ez így nesze semmi, fogd meg jól.
2018. szept. 6. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Pénzzel.
2018. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az tanszerekre van, amit a boltban veszel. Füzet, táska, ceruzák, stb. Örülj ha kapsz. Nem kell gyerek, ha segílybő' telik rá.
2018. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha jogosult vagy gyermekvédelmire, a tankönyvek ingyenesek 9. után is.
2018. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Tavaly meg tavalyelőtt még elfogadta. Kérdezz rá újra, elvileg külön ablaknál intézik. Legalábbis tavaly még így volt.


A fikázóknak: nem feltétlenül segélyről van szó, sok munkahely ad iskolakezdési támogatást a dolgozóinak. Van amelyik Erzsébet utalványban adja.

2018. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na jó, áljatok le, messze vagyok a segélytől, el bírom tartani a gyerekemet.(kivétel utolsónak, neki köszönöm)


A párom munkahelye adta, nem kértük, de örültünk neki, Rá van írva, hogy tankönyvek, tanszerek, ruházat. Az én fiamnak már nem kell annyi tanszer, sem új táska, nem kisgyerek már, teljesen jók a tavalyi cuccok. Ruháit nem nőtte ki, és van elég, nem akartam azért venni, mert most költenem kell. Pár füzetet vettem, összesen 1000 Ft. A tankönyv volt a nagy kiadás, ami nekünk nem ingyenes. Ezt csekken kell fizetni. Az erzsebet.hu-n fent van a posta, mint elfogadóhely, de mégsem fogadták el. Ezt megreklamáltam, de még nem reagáltak. Nyilván kifizetem pénzzel, bankkártyával, nem gond, de nem ez volt a kérdés. Hanem hogy a postán kívül pl. a kelloba be tudok-e menni hogy leadjam az utalványokat. Végül is, erre adták.

(végül is mindegy, majd elköltjük a kocsmába' :-)

ez irónia volt, mielőtt egyesek nekem esnek :-)

Megoldjuk.

2018. szept. 7. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jutsz dűlőre a postánál, akkor is van még időd, csak nézd meg a lejárati dátumot. Én tavaly elbambultam és lejártak.

Ha nagyobb a gyerek, akkor pl. bizonyos kütyükre is lehet költeni, mi valamelyik évben nagyobb teljesítményű pendrive-ot vettünk a lánynak, mert sok prezentációt kellett készítenie, és azon vitte be a suliba, és meg is marad rajta. Végszükség esetén, ha másra nem sikerül, a lejárat előtt valami jobb sportcipőbe vagy télikabátba be lehet tenni az utalványt.

2018. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9. osztályig minden gyereknek ingyenes a tankönyv .
2018. szept. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!