Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gázdíjra járó kedveményt...

A gázdíjra járó kedveményt hol lehet igényelni (mivel időközben babánk született)?

Figyelt kérdés
Míg csak ketten voltunk a párommal nem járt efféle kedvezmény, de most, hogy már hárman vagyunk - többen is azt mondták, hogy - megigényelhetjük. Hol lehet ezt megtenni? Mikor kell (még évvége előtt vagy majd csak jövőre)?
2008. nov. 4. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én úgy tudom mindig csak év végén igényelhető, függetlenül attól, hogy időközben munkanélküli lesz-e valaki, vagy gyermeke születik.

Elvileg november-decemberben postázzák az igénylőlapokat.

[link]

Innen letöltheted.

2008. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2008. nov. 4. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Idénre is igényelhető még, bár már csak a december hónapra, de szerintem akkor is megéri még beadni a kérelmet. Mi ugyanígy voltunk és augusztusban igényeltük meg, szept. 1-től meg is kaptuk a támogatást. Úgyhogy ha még most beküldöd akkor decemberre járni fog, persze jövedelemarányosan, és decemberben pedig be kell adni a 2009. évre a kérelmet. Ha csak néhány ezret jelent már akkor is megéri!!!

7 hós kislány anyukája

2008. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van!!! Azt a pár ezer forintot inkább a lányomra költöm, de szerintem ezzel nemcsak én vagyok így.

Köszönöm a választ!

2008. nov. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!