Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Petevezetèk elkötèsènek...

Petevezetèk elkötèsènek menete, milyen szabály van rá?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen gondolkodom hogy el szeretném magam kottetni de úgy hallottam nem kötnek 40èv alatt tudnátok erről mondani valamit
2018. okt. 3. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
40 év vagy 3 gyermek utan vegzik Mo-n. Sajnos nekem is meg 9 év :/
2018. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 gyerek után megcsinalják ezekszerint?
2018. okt. 3. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegnap kaptam hozzá papírt, mert a 3. császárral meg szeretném csináltatni.

Szóval, 3 feltétel van, az egyiknek kell teljesülnie:


1. 40. évet betöltött, gyermekek számától függetlenül

2. 18. évét betöltött és 3 vér szerinti gyermek

3. egészségügyi okok alapján (orvosi javaslat mellékelve)

2018. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És egyébként ennek mi a menete? Bocsánat a közbe kotyogásért, csak ez engem is érdekelne!
2018. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyugodtan :)


Mennyivel előtte kell szólni az orvosomnak? 2honapos kismama vagyok 4.baba es6mar többet nem szeretnénk őt is azért vállaltuk mert nagy a 3 gyerek között a korkulombseg ezért hogy a kicsi is tudjon játszani

2018. okt. 4. 03:16
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én most voltam kedden orvosnál, mikor megállapította a terhességet. Mivel nekem az első 2 is császár volt, ezért automatikusan a 3. is az lesz. Egyből kérdezte, hogy műtét közben szeretném-e az elkötést. Adott hozzá egy papírt, Kérelem művi meddővé - tételhez Első nyilatkozat címen. Ezt kell elolvasni, aláírni + 2 tanúval aláíratni. 6 hónap múlva kell kérni még egy ilyen nyilatkozatot, mert csak fél évig érvényes, és nekem a műtét napján csak oda kell adni a dokinak, így császár után megcsinálja azt is (aki persze tud róla, de ez csak formaság).

Ha természetes szülés, akkor is ez a menete, csak nem szülés közben/után csinálják meg, hanem gondolom egy másik időpontban (szerintem a 6 hetes kontroll után már megcsinálják).

De ha mész a dokihoz legközelebb, mondd el neki, hogy szülés után meg szeretnéd csináltatni, biztos elmond mindent.

2018. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha nem vagyok terhes? Akkor hogy "működik" a dolog? Keresek egy dokit, és mondom, hogy ezt szeretném?
2018. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp beszélek vele :)
2018. okt. 6. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!