Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névkérvényezés menete? Csak...

Névkérvényezés menete? Csak akkor lehet ha már terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy név, amit itthon nem lehet adni. Nem ilyen Eperke,Orália, Vulkán stb típusú név, teljesen vállalható. Több embert is kérdeztem róla, hogy tetszik-e nekik, a többség szerint nem kirívó.

Viszont még nem vagyok terhes,de szeretném, hogy mire esetleg sikerül, minden macera nélkül adható legyen . Ilyenre van lehetőség ?


2018. szept. 24. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Mi a nèv?

2018. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak terhesen lehet beadni kérelmet, de gyorsabban elbiraljak. Mi ezen át estünk és kértük is, hogy többet ne engedélyezzek a kislányunk nevét adni. Így tuti ő az egyetlen. Egyébként 4 hónap volt.
2018. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó! Elárulod a kislányod nevét?
2018. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy ilyen nem létezik, hogy levédeted a nevét.
2018. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

#2 ez kamu. Nincs olyan, hogy csak nektek engedélyezik.

Ha felkerült az adható nevek közé, onnantól bárki adhatja.

Kérdező, ha most kérvényezed és bekerül a listába, bárki adhatja és lehet, hogy nem a te gyereked lesz az első ilyen nevű. Ha ez egyáltalán fontos.

2018. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
2- es, jót röhögtem, amilyen ostoba vagy, köszi!
2018. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Ráérsz akkor, 9 hónap alatt csak elbírálják. Nekem is 4 hónap volt, ott az volt a problémájuk hogy külföldi a név de mivel apám anno állampolgárságot váltott (a régit leadta és a magyart felvette), ugyanúgy engedélyeztetni kellett mintha magyar lenne mindkét szülő. Így felkerült a név az adhatók listájára és innentől kezdve bárki adhatja, nincs olyan hogy nem. Amit engedélyeznek, az mind felkerül a listára.
2018. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Amugy ezerintem szanalmas ez a nevkervenyezosdi. Akinek nem eleg jok a meglevo nevek plane a hagyomanyos nevek, azoknaknez is csak valami idiota potcselekves es azt hiszik ettol majd kulonlegesebb lesz a gyerekuk. Pedig az az igazsag hogy minden gyermek kulonleges csoda fuggetlenul attol hogy Janos, Pèter vagy eppen Rikàrdò a neve.
2018. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Eperke név már lassan 30 éve létezik.
2018. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt tök szarul tudjátok, igenis lehet egyedi nevet kervenyezni... Kicsit hosszadalmasbb, és iszonyú sokba kerül, de lehet..
2018. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!