Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan anyát, aki...

Ismertek olyan anyát, aki feladta és elment?

Figyelt kérdés

Úgy értem, besokallt, nem bírta tovább és elköltözött, és ő fizet gyerektartást, nem az apa?


Mi történhetett, hogy így döntött?

Hová ment és mit csinál?

Milyen következményei lettek a döntésének?



2018. okt. 13. 11:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Ismerek. Két gyereket hagyott az apukara. Pár évesek voltak.

Újra férjhez ment és szült négy gyereket... Az elhagyott gyerekek után semmit sem fizetett. Nem tartják a kapcsolatot. Már unokák is vannak.

2018. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek. Lelépett másik csávóval, később született tőle gyereke őt tudj a nevelni .......
2018. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Én is ismerek ilyet. 2 gyereket az apjánál hagyta és lelépett az apa haverjával..aztán neki is szült és boldog család lettek. Az első 2 gyerek meg le van tojva.
2018. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%

Fiam kis barátjának az anyja. Nagyon fiatalok voltak mikor született (19 évesek), és 1-másfél éves kora körül rájött hogy ő még élni akar. Elment, lett másik pasija. A gyereket 2 hetente hétvégén elviszi, néha felhívja. A gyerek viszont nagyon szereti, pedig nem érdemli meg.


Aztán nagymamám szomszédjában is otthagyta az anya a családot, a kisfia kb. 2-3 éves volt. Ugyanaz a szitu mint az első példámban.

2018. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%

A párom anyja, részleteket nem ismerek, de egyik napról a másikra ment el, vitt mindent és azt is elintézte, hogy a párom semmit se örökölhessen utána, inkább a bátyja nevére iratta a házát is. Akkor általánosba járt a párom (párszor ott is hagyta szegényt, amikor várta hogy megy érte suli után és hiába várta...)


Hát én ezt el sem tudom képzelni, sem apaként, sem anyaként! Nem vagyok egy gyerek-családközpontú nő, én sem nőttem fel rendes családban, de ha születne gyerekem biztos nem tudnám így elhagyni. Még hallgatni is fájdalmas volt amikor elmesélte.

2018. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Minden ilyen esetben másik pasi miatt ment el a nő? Senkinek nem a gyerekeiből lett elege?
2018. okt. 13. 12:50
 7/39 A kérdező kommentje:

"de ha születne gyerekem biztos nem tudnám így elhagyni."


Egyet megtanultam az életben. Soha semmire ne mondd, hogy soha.

2018. okt. 13. 12:54
 8/39 A kérdező kommentje:
Nyilván nem.
2018. okt. 13. 13:01
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Vannak nehéz élethelyzetek. Pl.: haláleset miatt most nálunk is. De a három gyereket soha nem hagynám el. SOHA.
2018. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden nő alkalmas anyának, csak mondjuk a környezete vagy a társadalmi normáknak való megfelelés miatt szül. Szerintem ők hagyják el többségében a gyerekeiket. Ezért sem kellene eröltetni, hogy mindenki szüljön.
2018. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!