Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan szülőket akik...

Ismertek olyan szülőket akik között 20 év van? Működhet a gyereknevelés?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várnék válaszokat akik már láttak/tapasztaltak ilyet, hogy a szülők, tehát anyuka és apuka között kb 20 év van (pl huszon és negyvenvalamennyi évesek) és gyereket vállaltak. Tudnátok róla mesélni, hogy működött-e, hogyan alakult az életük, stb....?

Légyszíves csak normális válaszokat!!!


2018. máj. 28. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Kozrunk 20 ev van, en 25, ferjem 45. Ket gyerekunk van, hazasok vagyunk, es szerencsere kinelenthetem hogy minden rendben. Gyereknevelesben egyetertunk, egy velemenyen vagyunk, a kapcsolatunk is jo, a szexualis eletunk is. Bar azert az igaz, hogy o eleg modern felfogasu bizonyos dolgokban, en sok mindenben konzervativabb vagyok, es igy szerencsere kb "feluton talalkozunk". A kulsosegek ugyan nem olyan fontosak, de engem mindignis idosebbnek neztek a koromnal par evvel, o pedig hihetetlenul jol tartja magat. A 20 évet meg senki nem mondta meg. Viszont azt kell mondjam, tudom hogy mi a szerencsesebbek koze tartozunk, meg a kornyezetunkben is volt par pelda hogy a szakitas oka a majdnem generációs kulonbsegek voltak. Bar mi ezt a 20 evet aosem neztuk, nem erdekel. Ha szeretjuk egymast hat szeretjuk egymast. :D (6 eve vagyunk egyutt)
2018. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Én 27, férjem 43. Minden rendben 2 gyerekünk van. A bibi annyi nálunk max hogy rengeteget dolgozik apuka, a gyerekek alig látják, így a gyereknevelés nagyrésze rám hárul. Anya apa vagyok 1 személyben ami ugye nem túl jó.
2018. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek bár nincs 20, hanem 17 év. 10 éves a kisebb, látszólag jól megvannak, kiegyenyúlyozott is mindenki. Nem hiszem, hogy ezen múlik. A férjemmel egyidősek vagyunk, de nem megy.
2018. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nagynéném és nagybátyám közt 20 év van, két fiuk van, már ők is felnőttek. Soha semmi probléma nem volt, szép család :) Szóval ha meg van a szeretet, akkor ez nem számít.
2018. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A sógornőm és férje között 17 év van. Anno a gyereknevelésben nem volt probléma, köztük sem. Most, hogy a sógornőm csak 48 éves, a férje 65 éves, a kapcsolatuk látja kárát. A nő most élne, hogy a gyerekek felnőttek, a férje meg már nyugdíjas, otthon ülő életet akar. Persze ez mindenkinél változó.
2018. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Én 30 a párom 50 éves.Ha a kor önmagában probléma volna nem élnénk együtt.Az alapvető dolgokban, amik számunkra fontosak teljesen azonosan gondolkodunk, a gyereknevelésnél max abból szokott nagyon ritkán nézeteltérés kialakulni, hogy kicsit ,,túlféltő" vagyok.Szerinte meg a gyerekeknek ki kell próbálni mindent.

Az életünk a gyerekek előtt sem volt más mint most.Mindketten tudtuk, hogy mire vállalkozunk,felnőttek voltunk és bőven kiéltük magunkat előtte.Sokat utazunk, bár az első években míg a kicsik tényleg kicsik voltak én otthon maradtam ő meg ment munka miatt.Most, hogy nagyobbak meg mi is megyünk és én is visszaléptem a dolgozó nők ,,birodalmába".Nem ördöngösség semmi és néha még jó is, hogy a párom élettapasztalata nagyobb hasznunkra válik.

2018. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Ismerek ilyet és még nem volt 1 éves se a gyerek mikor már apuka lelépett, anyuka meg egy apukánál 5 évvel még idősebb férfival jött össze.

De náluk nem volt tervezve a gyerek, és a hapsinak van már más anyáktól is több gyereke.

Az új kapcsolat még nem tudom meddig fog tartani.

2018. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Barátnőmék között 16év volt. 17 évig voltak házasok. A problémák akkor súlyosbodnak amikor a férj nyugdíjas lett, egész nap otthon ült,unatkozott, kritizált, ellenőrzött mindenkit. Kb. 2 évig bírta a feleség. Elváltak.
2018. máj. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A keresztszüleim között 25 év van. Keresztanyum 25, keresztapum 50 volt amikor megismerkedtek. 5 évre rá megszületett a gyermekük. Mostanra a gyermekük már 22 éves, ki is repült, így kettecskén élnek. Szerintem mindenki számára példaértékű lehet, ahogy ők ketten élnek. Egyértelműen látszik rajtuk, hogy szeretik egymást, megvan a kötődés, az intimitás, a sok gesztus egymás felé. Szerencsére nekik működik.
2018. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam mikor megismerkedtünk, párom 38. Hamar vállaltunk gyereket a kora miatt. Két hónap ismeretség után össze költöztünk és úton volt a baba. Én most vagyok 25, ő 45, négy gyerekünk van, minden téren egymásra vagyunk hangolva.
2018. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!