Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kézi vagy elektromos mellszívó?

Kézi vagy elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy elektromos mellszívóm, de utálom használni. Nagyon kevés tejet tudok lefejni vele, fáj utána napokig a mellem, érzékenyebb sokkal. 4 hónapja használom, szóval nem azzal van a gond, hogy idő kell még neki... Nemtudom érdemes-e beruháznom egy kézi mellszívóra, arról azt hallottam, hogy egy örökkévalóság mire egy nagyobb mennyiségű tejet lefejsz. Van olyan aki próbálta mindkettőt? Mi a véleményetek?
2018. okt. 16. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind a kettő. Kézivel kezdtem, de mivel tejleadó voltam, így sokat fejtem. 3 hónap után váltottam elektromosra,mert a kezem már nem bírta. Én nagyon alaposnak éreztem az elektromost. Lehet magával a márkával van gondod. Nekem mind a kézi, mind az elektromos Avent volt. Imádtam! De a Medelát hallom,hogy a legjobbnak ítélik. Nem tudom, mert azt nem próbáltam.
2018. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a második fiam nem szerette a cickot,és fejni kellett a tejcsit.Az elektromos nekem se jött be,mintha nem zivott volna rendesen,kevés tejcsi jött,aztán jött a kézi pumpalos.Nekem a legegyszerűbb volt,patikabol,üveg azon ilyenpiros pumplaos valami.😃 Az bevált,gyorsan sok tejet letudtam vele fejni.
2018. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elektromos van és kézi is. A kézi sokkal több tejet szív le... Amikor a elektromos már nem szív le semmit...addig a kézi +30-40ml.

Az elektromos kényelmes, de a kézi hatékonyabban dolgozik.

2018. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kézivel kezdtem, de nagyon hamar beruháztunk egy elektromosra. Nekem sokkal jobban bevált mint a kézi, többet tudok vele fejni. Mindkettő avent márkájú egyébként, az elektromoson van több fokozat is.
2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Csöpi mellszívót használom


Én nekem nagyobb mennyiség is megy de nem fejem egyébként már 2 hónapja csak hogyha véletlenül át aluszik egy szopit


3 Hónapos a lányom

2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kézi jobban bevált (medela), bár volt, amikor jól jött az elektromos, de nem szerettem, hogy zúgott (pesztonka).
2018. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat úgy döntöttem beruházok egy kézire! :) Remélem beválik! :)
2018. okt. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!