Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik elektromos...

Nektek melyik elektromos mellszívó vált be?

Figyelt kérdés
Milyen szempontokat vettetek figyelembe mikor megvásároltátok/béreltétek?
2017. aug. 16. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Lansinoh duplafejes.

Egyszerre tudtam 2 mellből fejni nem kellett külön külön, rengeteg szívóerősség és program van rajta hogy még természetesebb érzés legyen a mellszívás és fenntartható legyen a tejtermelés ezáltal.

Ára húzós, de barátnőm mindig azt mondta sokmindenen spórolhatsz de a mellszívón soha ne spórolj.

2017. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Avent
2017. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Avent nekem is. Tavaly év vége felé vettem.
2017. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Avent van, fórumokon érdeklődtem, többen is ezt ajánlották és nagyon bevált. Több fokozatú szívóereje van, van rajta "tejhivogató" funkció, hatékonyan szív.
2017. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem medela minim van, igaz használtan 1500 ért vettem, Angliából hozták. Nem is akartam venni elektromost. Töltöttünk egy hetet gyerekkórházban, ott mindenkinek kézi volt, beindítani az jobbnak tűnt. De a medela nagyon jó így már, hogy van tejem. A kisfiam néha sztrájkol, nem akar szopizni, ilyenkor nagyon hamar le tudom vele fejni az adagot. Annyi, hogy ezekhez nem mindig adnak cumisüveg fejet, a medela calma meg 6000 Ft, de cserébe szuper.
2017. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!