Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél évesnek milyen hintalov...

Másfél évesnek milyen hintalovat vegyek?

Figyelt kérdés

Ez jó neki? Vagy kinövi hamar? [link]

Vagy ilyet:

[link]

Vagy ilyet:

[link]


2018. okt. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki fogja nőni, de én tuti ha a helyedben lennék az elsőt választanám, az tüneményes:)
2018. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az utolsót venném (vettük is). Az első nagyon tetszett nekünk is, de azt gyorsan kinövi. A klasszikus fajtát sokáig tudja használni, mi olyat választottunk, aminek picit hosszabbak a lábai.
2018. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaa, a második képen lévő is van nekünk, csak anyósomnál, azt nagyon nem szereti a lányom, mert kényelmetlen, azt mondja nyomja.

(2-es voltam)

2018. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az első van, csak nem bocis. Első szülinapra kapta, de azóta sem ül bele csak pár másodpercre, mert még nem jár elég stabilan, és ezért nem tetszik neki. Másfél éves most, fiú, ugye előfordul, hogy a fiúk kicsit meg vannak késve. Kár volt amúgy megvenni, mert szerintem talán idén karácsonyra nő fel a "feladathoz", viszont addigra már biztosan ki fogja nőni.


A második szerintem is kényelmetlen lehet, a harmadik viszont még másfél évesnek nagy, hiába írták rá, hogy 1 éves kortól.

2018. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egyet, kifejezetten drágát, nem szerette , eladtam kb. tized annyiért amennyit ért. Fura, mert az ismeretségi körömben a gyerekek nem szeretik, ha tudod , először próbáld ki valahol , hogy egyáltalan tetszik-e neki.
2018. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsinkben valami ilyesmi nagyon egyszerű műanyag volt és szerették:

[link]

[link]

[link]

Bár persze nem annyira trendi vagy a lakás dísze :) de elég stabil, könnyű tisztítani és hazacipelni, és vadul díszíthető matricákkal :)

2018. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rácáfolok arra, hogy a gyerekek nem szeretik és arra is, hogy másfél évesnek nem való.

Nálunk minden gyerek szerette a családban, a lányom az első szülinapjára kapta (a harmadik verziót). Első perctől kezdve imádta, persze egy darabig mi raktuk fel rá, meg ott kellett mellette lenni, hogy nehogy leessen, de hamar megtanulta “hajtani”, nagyon élvezte. Most két éves a lányunk, napi szinten használatban van a hintaló, már magától felül rá és leszáll róla. Nagyon szereti.

2018. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!