Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 évesnek adható a Forever...

7 évesnek adható a Forever Arctic Sea omega 3? Használja valaki? Vélemények? Ha adható mennyit naponta?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 13:10
 1/2 anonim válasza:
67%

A gyártó cég, a Forever szerződött partnereinek az a dolguk, hogy az ilyen kérdésekre tudják a választ. Miért itt kérdezel vadidegeneket, akiknek a hozzáértéséről semmit se tudsz?


Ha leírom, hogy amennyiben le tudja nyelni és egyébként egészséges, nyugodtan adhatsz neki napi 2*2 vagy akár 3*2 kapszulát - azzal mit érsz? Fogalmad sincs, ki vagyok, mi alapján és milyen szándékkal írtam a fentieket...


Ha megbízható, használható információ kell, azt ne ismeretlenektől kérd! Pláne ilyen témában. Egy gyermek egészsége nem játékszer!

2018. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ajánlott is adni.Fontos a fejlődéséhez. A részleteket érdemes megbeszélned a szponzoroddal, vagy akár valamelyik orvos szakértőnkkel is tudsz konzultálni akár telefonon is.Én 2 szemet nyugodtan adnék neki.Az unokám már egy évesen kapott egy szemet.

2018. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!