Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek most erdemes...

Szerintetek most erdemes megvenni baba jatekokat vagy varjak karacsonyig hatha kedvezmenyesen hozza juthatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
várd meg a black fridayt! november utolsó péntekje. mindig iszonyat sok webáruház akciózik
2018. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ohh koszonom szepen ez eszembe sem jutott :)
2018. okt. 19. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint innentől kezdve már minden csak drágább lesz, hiába írják, hogy akciós, ha előtte szándékosan felemelték az árat. Ha spórolni szeretnél, legközelebb nyáron vásárolj, olyankor olcsóbbak a benti játékok egy kicsit, mert pangás van. Vagy januárban, amikor szabadulni akarnak a készletektől.
2018. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi elkezdtünk már vásárolni. Figyelem az akciókat, és nem akartunk mindent decemberre hagyni.

A Black Friday amúgy tavaly gyalázatos volt. Régen ez a nagy akciókról szólt, most meg előre felárazzák jó bőségesen, aztán adnak rá minimális akciót.

2018. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
A mall.hu valoban kepes elotte ejszaka egy nappal arat emelni...az emagon en eddig mindig bevasaroltam :)
2018. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek ezekben az akciózásokban. Lehet, hogy odaírják, hogy egy adott játék, hú, de jó, 10.000 Ft-ról le van értékelve 7.000 Ft-ra, de közben lehet amúgy is 7.000 Ft az ára.:)

Mi mindig decemberben, esetleg november végén vesszük meg az ajándékokat. Akkor is találunk mindig jó játékokat és nem drága pénzekért.

2018. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én is észre vettem. Gagyi a black friday. Apósnak november végén van a szülinapja, így arra november közepén rendeltem valamit. Utána volt a BF. Na, gondoltam jól befürödtem. Megnéztem, ugyanannyiba került akciósan, mint én előtte vettem, csak az alapárát felnyomták, hogy akcióval ugyanannyira jöjjön ki.

Egyébként érdemes nyitott szemmel járni. Pl. pár hete az Auchanban lego utolsó darabok nagyon olcsók voltak. Egy Lego Technik-et vettünk 8000 Ft helyett 3000 Ft-ért. De voltak Duplok 5000 Ft helyett 1500-2000 Ft-ért. Persze gondolom nem minden Auchanban volt ez, itt is utolsó darabok voltak, de nem volt doboz sérült, vagy hiányos. Ha meglátsz valamit és megtetszik, vedd meg. Lehet, hogy ha az akcióra vársz, mire odajutsz, addigra elkapkodják, meg én utálom a tömeget, így november végére mindenkinek megvan az ajándéka.

2018. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kösz a lepontozást. Máskor nem adok tippeket. Én pl tavaly a 4000 Ftos duplót 2500 ftért vettem meg, gyurma szettet 1500 ftért (4500 helyett)..és ezek nem az emelt árak. előre kell készülni..ha tudod mit akarsz venni és nagyjából ismered hogy máshol mi az ára, akkor nagyon jól lehet vásárolni.
2018. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

En nem pontoztakak le.En minden valaszt zold pacsizok.


Koszonom mindenkinek,inkabb elkezdek vasarolni most :)

2018. okt. 19. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én apránként elkezdtem vásárolni a gyerekeknek. Sikerült vennem egy nagy babócás foglalkoztató könyvet, ami alapáron 5000 Ft ingyen házhozszállítással 3400 Ft-ért, és mivel dínó őrület van, így egy dínó alvókát 3000 helyett 700 Ft-ért, plusz egy dino creator legókészletet 5000 helyett 3000ért, szintén ingyen hsz-sal. Érdemes már nyitott szemmel járni szerintem :)
2018. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!