Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adél, Bella, Boglárka, Darina,...

Adél, Bella, Boglárka, Darina, Debóra, Diána, Dina, Dóra Dorina Hanna, Laura, Liza, Lorina, Loretta, Nóra, Norina, Ramóna, Rebeka, Roxána, Szelina, Szofia, Zara Zora, Zsófia, Míra, Lili?

Figyelt kérdés
Ezek közül melyik név illik a Gyarmati névhez a legjobban? Tudom hogy sok, de nem tudok választani. Minden szempontból átnéztem őket... A férjem is átnézte... Nem kérek új neveket, vagy valamelyik helyett inkább azt... Ezek közül melyik a legjobb?

2018. okt. 23. 23:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
28%
Laura,Norina,Szofia
2018. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
10%
Ezek közül csak a Boglárka, a Diána és a Zsófia tetszik, mint név. A Boglárka és a Zsófia megy is a vezetéknévhez, a Diána szerintem kevésbé.
2018. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
78%
Laura vagy Zsófia.
2018. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
27%
Dina, Darina tetszik.
2018. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
20%
Diána ,Zsófia
2018. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%
Adél, Boglárka, Diána, Dorina, Zsófia, Lili
2018. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
27%

Lorina

Loretta

Norina

Rebeka


Szerintem ezek közül ezek illenek a legjobban.

2018. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
12%

Adél: "diadém"

Bella:"Tibella"

Boglárka:nagyon akadozik

D-betűvel kezdődve kb mind akadozik

H-val túl nagy a szünet az i és a h között

Laura: nem rossz, de kicsit ilyen bukdácsolós, de egyébként ez is szép lenne, csak kissé kacifántos

Liza: hát ez picit hangzában hasonlít a "diliházra"

Lorina:ezzel szép, kecses

Loretta:egyébként ennél a Lorina picvel jobban illik hozzá, de jó ez is , de Lorinával szebb

Nóra: Gyarma Tinóra

Norinával cool

Ramóna: hát szerintem kár ezzel a névvel ledegradálni azt az olyan szép, kellemes , szabad hangzású vezetéknevet, mint a Gyarmati.

Rebekával is cool annyira mint Lorinával Norinával

Roxána: Gyarma Tiroxána / Tírex a dínó

Szelina-Szerintem nem annyira passzol, ez a kereszt és ez a vezetéknév nem annyira egymáshoz való hangzásban. Mert amúgy mind a kettő szép, könnyed, lágy, csak nem cseng annyira jól össze.

Szofia-Ez egyébként egész jó, de van, ami nála sokkal jobban passzol, viszont ez is a legjobbak között van. Vagy pl Gyarmat Iszó fia; hogyha így szétszedik esetleg, akkor nem olyan jó; de mondom, ennél vannak coolabbak a listán, de szép ez is

Zora, Zara: Gyarma! Tíz óra!!!:) Szal ezt kicsit ki lehet így forgatni, talán nem a leg szerencsésebb:)

Zsófia: Alapvetően szép lenne , csak ez is egy kicsit "Gyarmat Izsó fia" De egyébként még az Izsó is egy létező név; asszem kereszt meg vezetéknévként is létezik:)

Míra: Ez szerintem nem annyira összeillő a vezetéknévvwel szintén,mint a Szelina esetében is pl; Gyarma Timíra; kicsit kacifántos is, de egyébként nem lenne rossz; tehát ilyen kirívó, de vannak nála sokkal jobbak is.

Gyarmati Lili --hát ez a "tilili" a végén nekem kicsit hasonlít a "dili"-re, szóval ez így már sok,nem adnám. Meg egyébként is , a Lili számomra túl ilyen kislányos, ilyen becenév-hatású, gyermeteg; komolytalanszülős--énnekem egy picit; de bocsi :$ ^ ^

2018. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
28%
(28.vagyok,a27.is én voltam)
2018. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Szép neveket választottataok. :))

Amitket én adnék: Bella, Debóra, Dóra, Laura, Liza, Loretta, Ramóna, Rebeka, Roxána, Míra, Lili


A vezetéknévhez szerintem ezek illenek:

Bella, Dóra, Laura, Liza, Míra, Lili

2018. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!