Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudtam eltalálni hogy...

Nem tudtam eltalálni hogy melyik kategoriába irjak ezért irok ide. Ti mernétek 3 honapos iker fiukkal elköltözni?

Figyelt kérdés
Vannak 3 hónapos ikreim,hozzáteszem nem Magyarországon élünk,de a férjem kapott munkát Kaposvár mellett és elszeretne menni megprobálni azzal ha bevállik akkor két hónap után mi is mennyünk ki hozzá és éljünk ott. És gondba vagyok h merjem e kitenni öket annak hogy esetleg pár honap után talán már nem.lenne meg a munka,mert a mai világban már semmi sem biztos. Köszönöm ha valaki válaszol és nem lehord ezért a kérdésért.
2018. okt. 29. 06:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. 😊

Lenne még egy kérdésem mivel mo nem Magyarországon élünk én ott nálunk kapom júliusig a fizetésem . Most ha én kiköltözöm automatikus átkell jelentkezzek oda vagy nem szükséges rögtön. Mert ugye a babákat orvoshoz is kell vinnem okvetlen muszály h legyen orvosunk ott. Ez akadáj bármi formába ha én ott nem vagyok bejelentve? Vagy elég ha apuka vn bejelentve és rajta keresztül lehet tb nekik is? Elnézést a kérdésért de nálunk vajdaságban egész másképpen van.

2018. okt. 30. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!