Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek, milyen pelus vált be?

Kinek, milyen pelus vált be?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, Liberoval kezdtük, de mivel rengeteg Pampers pelust kaptunk babalátogatóba, így kipróbáltam és szerencsére bevált. Viszont, nagyon sokan mondják, hogy jó a Rossmannos és DM-es pelenka is, mind àrban és minőségre is. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2018. nov. 2. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8 honapos koratol a dm-es bugyipelenka valt be. Elotte a lidl regebbi Toujours markaja, ezeket birta az erzekeny bore (a narancssarga Pamperst pl. nagyon nem, a tobbivel aztunk).
2018. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
DM Babylove nagyon jó, én szeretem, majdcsak Pampers minőség olcsóbban persze. Nekem a Rossman Babydream gagyi.
2018. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dm-es pelenka a legjobb szerintem árban és minőségben is. Most 2 éves a fiam, az 5ös méretet használja.
2018. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
DM-es!
2018. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lidl Lupilu! :) Ha akciós, akkor pláne megéri.
2018. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kettes méretig Liberot használtunk (kaptuk ajándékba), azóta DM Babylove. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Ha akciós a Lupilu, szoktam venni egy-egy csomaggal, de csak nappalra használom. Nyáron volt jó, mert vékonyabb, mint a másik.
2018. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pampers prémium care és libero comfort.
2018. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is tetszett a Dm pelus, de mellette még a Tesco-s is szuper!

Nagyon sokáig vettük a Tescosat. Épp most tartunk a 6os méretű felhúzós bugyi pelenkánál (épp most kapott új nevet a Tesco termék) és imádjuk. Ezen az új Tescoson már van nedvesség jelző is, mint a kisebb pampers pelenkákon.

2018. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dm-es bevàlt nekünk is.
2018. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha opció a mosható pelenka, akkor nekünk a Charlie Banana bevált másfél éves korig és sokan dicsérik a Miloviát is. Ha maradsz az eldobhatónál, akkor a Pampers tényleg jó. Ezen kívül az Auchanos, Mülleres, Sparos pelussal sem volt bajunk.
2018. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!