Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos pelus kérdés, kinek mi...

Fontos pelus kérdés, kinek mi vált be éjszakára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 hós a fiam, és éjjelre pampers prémium care 5-ös méretét adom rá. Ha jól tudom, ez a legdrágább a piacon,nekünk mégsem vált be, reggelre tiszta pisi a bodyja szegénynek.

Tudnátok tanácsolni valamit, hogy mi bírja akár 10 -12 órát? (ennyit alszik általában)

Köszönöm szépen!


2016. máj. 20. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lányom is 5-ös pelust hord, 13 kg. Éjjel 10-11 órát alszik és nekünk bevált ez a pelus.

Meg még a zöld Pampers is.

De a Liberoból sem folyt ki.


Ami nem vált be, az a sárga Pampers, meg a mindenféle "noname" pelusok, és a saját márkásak. :S

De a Tesco zöld baglyos is jó volt!


Szerintem ezt ki kell tapasztalni, mert alkati kérdés is. Fiamnak egy csomószor kifolyt a pisi, bármit adtam rá, lányom, amióta ezt a P-t használjuk, 2-szer folyt csak ki.

2016. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tesco loves baby (a baglyos) a legjobb éjszakára.
2016. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz jó mert a legdrágább, nekünk pl a pampers egyáltalán nemmvált be :(

Liberot használunk, èjjel nappal ugyanazt.

2016. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nalunk birja a 10 orat a pampers premium care. Le nem cserelnem semmire! Eleinte kiserletezgettem, probaltam mast is de csak ezt szeretem. :)
2016. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Liberot, Kék Pamperst és narancssarga pamperst hasznalunk ejjelre de nekem lanyom van. nem szokott kifolyni
2016. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is 5-ös méretet veszek a fiamnak. Happy Bella pelenkát, tökéletes. Még a Libero is jó. Pamperst nem veszek, mert olcsóbbak is bírják ugyanúgy.
2016. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mind a 2 gyereknél dm babylove-ot használok mindig. Végigpróbálgattam az elsőnél az összes papmerst, mindből kijött, libero fél évig volt jó, utàna abból is éjjel-nappal kijött a tartalom... tescosból úgyszintén :/


A nagy 11-12 óràt alszik éjjel, a kicsi 7-9 között.

2016. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejött a sàrga pampers. De most ajànlotta vki a mülleres beauty babyt,hàt el vagyok àjulva. Többet bìr,mint a pampers és reggel is illata van,nem szaga.
2016. máj. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a dmes bált be, de alkati kérdés is lehet. Illetve azon is múlik, hogy áll a kuki a pelusban. Nekem egyszer valaki mondta, hogy előrefelé kell igazítani, mert ha oldalra áll a pelusban, akkor kifolyik. Bár ilyen gond nálunk nem volt, gondoltam azért leírom, hátha.
2016. máj. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Igazából nekünk is már nagyon régóta tökéletes volt a fehér pampers, de most nagyon rossz, hogy mindig átázik, és attól félek, hogy nehogy egészségügyi gondja legyen tőle, felfázás vagy ilyesmi. :(

2016. máj. 21. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!