Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon még tényleg hisz a...

Vajon még tényleg hisz a Mikulàsban, vagy csak hinni akar?

Figyelt kérdés

9 éves a lànyom, és tegnapelőtt is azt mondja nekem, "anya a Mikulàstól csak édességet kérhetünk..., Karàcsonykor az angyaloktól vajon kérhetünk kettő jàtékot?"

Mit gondoltok?


2018. nov. 3. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Kilenc évesen nem valószínű.

De te ismered a gyereked, erre nagyon nem lehet pontos választ adni.

2018. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csodálkozok rajta hidd el.

Nagyon értelmes, okos kislàny.

Szerintem neki ez olyan varàzslatos, vagy mit tudom én, de nem hiszem, hogy suliba ne mondta volna màr néhàny gyerek.

De nem akarom tőle elvenni ezt a varàzst, ha hinni akar, hagyom.

2018. nov. 3. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szüksége van a varázslatra. És ez jó dolog, hagyd.
2018. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 éves a fiam, még ő is hisz.
2018. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én unokaöcsém is 9 éves és hisz benne.
2018. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a vàlaszokat :)
2018. nov. 4. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
8.5 èves a lányom,volt már hogy rákèrdezett,hogy a szülők veszik e az ajàndékot,de aztàn elvetette a gondolatot.Pont ma írt levelet a jèzuskának😃Hisznek mèg benne,ès ez jó.
2018. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

36 vagyok, de igenis az angyaloktól kértem az ajándékot. Mondjuk jó "hangosan", remléve, hogy valaki meghallja/látja a családból ;)


Már rég tudtuk, hogy anyuék a mikulás, de azért vártuk. Kipucoltuk a cipőt, hagytuk őket kimenni az előszobába (makkor már osonni sem próbáltak, mert minek), aztán nagy hangon örültünk annak, hogy jééé, itt járt az őszszakállú!


Kell a varázslat, még ha tudja/sejti is, hogy ti vagytok a háttérben.

2018. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!