Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Orvosok! Ti mikor szültetek...

Orvosok! Ti mikor szültetek először?

Figyelt kérdés

Egyetem/szakorvosképzés alatt? Vagy utána? Hogy tudtátok megoldani, hogy ne essen ki túl sok idő az orvoslásból de mégis maradjon időtök a gyerekekre?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 5. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm orvos, ő a rezidens képzés közben, 2 évet volt otthon gyeden, addig tanult a szakvizsgára, utána visszament dolgozni és 1 évre rá letette a szakvizsgát. Dolgozott egy évet , most azóta megvan a második baba.
2018. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ melyik szak. Sebészként nem tudta volna megtenni így.
2018. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted itt olvasgatnak orvosok?!
2018. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2018. nov. 6. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szülész-nőgyógyász szakorvosjelölt vagyok, 28 éves. Még nem szültem, egyelőre nem is igazán tervezem, még nem tört rá az anyai ösztön. Szóval valószínűleg most már megvárom a szakvizsgát.


Egyik kolléganőm egyet szült egyetem alatt, hármat a szakképzés alatt, most fog szakvizsgázni. Másik szakvizsgára terhesen ment. Harmadik szakképzés alatt ment el szülni. Egy volt csoporttársam az elsőt egyetem alatt szülte (de jóval idősebb volt nálunk, akkor volt olyan 28 körül), a másikat szakképzés alatt.

2018. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!